NFT
Bitcoin (BTC) Fiyatı Neden Düşüyor? Piyasada Son Durum Ne?
Bitcoin (BTC) Fiyatı Neden Düşüyor? Piyasada Son Durum Ne?

Son Dakika: Bitcoin Fiyatı Neden Aniden Düştü? İşte Yayınlanınca Düşüşe Neden Olan Binance-SEC Belgesi

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Binance’e karşı yürüttüğü Zorlamayı Talep Etme Dilekçesi’ni (Motion to Compel) desteklemek için bir cevap dilekçesi sundu.

Dilekçede SEC, kripto para borsasından yaşanan son ayrılışları, CEO’su da dahil olmak üzere, varlıkların muhafazası, kontrolü ve mevcudiyetine ilişkin önemli bilgilere sahip olabilecek Binance çalışanlarının “hızlanan kitlesel kaçışı” olarak tanımladı.

SEC, sunduğu belgede Binance’i temel gerçekler hakkında tutarsız beyanlarda bulunmak ve ufak çaplı belge ve bilgi üretimini yavaşlatmakla eleştiriyor.

Kurum ayrıca Binance’i, müşteri varlıklarının saklanmasıyla ilgili iddialarına ışık tutacak tüm bilgi kategorilerini gizlemekle suçluyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Dikkat: Yeni Haftada 17 Altcoinde Yüklü Token Kilit Açılışı Var! İşte Gün Gün Saat Saat Listesi

SEC, son zamanlarda alınan ifadelerin çok sayıda duyarlı belge ve bilgiyi ortaya çıkardığını ve Binance’in makul bir araştırma yapmadığını veya bu belge ve bilgileri uygun bir dayanak olmadan sakladığını öne sürüyor.

Gelişmenin ardından Bitcoin fiyatında ani bir gerileme oldu ve yaklaşık olarak %2 kayıp ile birlikte yeniden 27.000 doların altına inildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!