Bitcoin Ayı Piyasasında Yatırımcılar Ne Yapmalı? “Üzülmeyin” Diyen Binance CEO’sundan Tavsiyeler!
Bitcoin Ayı Piyasasında Yatırımcılar Ne Yapmalı? “Üzülmeyin” Diyen Binance CEO’sundan Tavsiyeler!

Son Dakika: Binance ile Zor Durumdaki Genesis Şirketi Arasında Satın Alım Anlaşması İddiası!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in kurucusunun Genesis’in kredi portföyünü satın almakla ilgilendiği bildirildi.

Kaynaklara Göre Binance CEO’su Changpeng Zhao, Genesis’in 2.8 Milyar Dolarlık Kredi Varlıkları İçin Satın Alım Teklifi Yapacak

Blockworks, konuya aşina bir kaynakla konuştu ve Changpeng Zhao’nun Genesis’in kredi varlıkları için potansiyel bir teklif yapmayı değerlendirirken Genesis’in bilançosunun durumu hakkında daha fazla bilgi almaya başladığını açıkladı.

Genesis’in 2022 yılı 3. çeyrek raporunda 2,8 milyar dolarlık aktif kredi bulunuyor.

Başka bir kaynak, herhangi bir girişimin Genesis’in ana şirketi Digital Currency Group (DCG) tarafından reddedilmesinin muhtemel olduğunu ve 2 milyar doların üzerinde bir rakamın ortaya atılması gerekeceğini belirtti.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin Devi Grayscale Kardeş Şirketi Genesis'in Durumundan Etkilenecek Mi? Resmi Açıklama Geldi!

Geçtiğimiz hafta Changpeng Zhao, zor durumdaki FTX şirketini de satın almak için araştırma ve bağlayıcı olmayan bir anlaşma yapmış fakat daha sonra vazgeçmişti.

Genesis, Mayıs ayındaki kripto çöküşü sırasında zaten yüz milyonlarca dolar zarara uğramıştı ve geçen hafta FTX’e 175 milyon dolar doğrudan risk bildirmişti. Ana şirket Digital Currency Group, acil bir önlem olarak Genesis’e 140 milyon dolar sermaye aktarmıştı.

Eğer CZ, Genesis’in portföyünü satın alabilecek rezervlere sahipse, Binance’in kripto para piramidinin zirvesindeki konumu pekişebilir.

Binance için büyük bir rakip aradan çıkmış olacak ve CZ kendisini, Paxos tarafından çıkarılan BUSD Binance stablecoin ile doğrudan rekabet eden iki stablecoin dağıtıcısı Gemini ve Circle da dahil olmak üzere diğer rakiplerin borç verme programlarını güçlendirmeye devam edip etmeyeceğine karar verecek bir konumda bile bulabilir

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!