Son 1 Yılda Düşüşleri Bilen Kripto Analisti BTC ve AAVE Coin Tahminlerini Paylaştı
Son 1 Yılda Düşüşleri Bilen Kripto Analisti BTC ve AAVE Coin Tahminlerini Paylaştı

Son 1 Yılda Düşüşleri Bilen Kripto Analisti BTC ve AAVE Coin Tahminlerini Paylaştı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Capo son 1 yıldır birçok büyük düşüşü önceden tahmin etti. Özellikle altcoinlerdeki düşüş hedefleri korkunç görünse de gerçeğe dönüştü. Capo’ya göre bu ralli yakında bitecek ve fiyat 19.000 dolarda ufak bir sıçramayla 12.000 dolara inecek. Piyasaya etkisi: Nötr
17:10
2 Ekim 2023

Neredeyse 2 yıldır kripto para piyasaları oldukça zorlu bir dönemden geçiyor. Özellikle altcoinler ciddi kan kaybetti. Düşüş sürecinde yeni ATL seviyeleri belirleyenler bile oldu. Bu düşüşlerin birçoğunu doğru tahmin dünyaca ünlü analist birkaç saat önce son piyasa tahminlerini paylaştı.

İçerik Rehberi

ToggleEn İyi Kripto Analisti YorumKripto Paralar Güncel Uzman Yorumu En İyi Kripto Analisti Yorum Eğer son 1 yılı baz alırsak birçok büyük düşüşü önceden tahmin ettiği için Capo ilk sıralarda yer alabilir. Özellikle 2022 sonundaki aşrı satış döneminde Capo neredeyse geleceği gördü. Daha derin dipler derken hedeflediği 15.500 dolara kadar fiyatın indiğine şahit olduk. Ancak o 12.000 dolara kadar daha büyük bir satış dalgası bekliyordu. İlk çeyrekte BTC toparlanırken o daha yüksek seviyelerden altcoin short pozisyonları açtığını duyurdu. O günlerde herkes onunla alay etmeye başladı. Bu tıpkı 2022 başında PlanB ile alay edilmesine benziyordu. Tek fark ikisi de farklı yönlere yanlış bir tahminde bulunmuştu. PlanB 100 bin dolar hedefi gelmediği için aşağılanırken Capo 12 bin dolar hedefinden dolayı alay konusu oldu. Ancak geçen zaman Capo’yu özellikle birçok altcoinde haklı çıkardı. BTC tahmini hedefine ulaşmazken BNB, AVAX, MATIC gibi altcoinlerde aldığı açığa satış pozisyonlarından ciddi kazançlar elde etti. Kripto Paralar Güncel Uzman Yorumu Peki bugün ne düşünüyor. Usta kripto para analisti düşüşün devam edeceği konusundaki fikrini değiştirmiş değil. Önceki ara yükseliş dönemlerinde de short pozisyonlarını koruduğu için önemli kazançlar elde etti. Son piyasa değerlendirmesindeyse BTC için şunları söyledi;

“Sonunda geçersiz olduğunu düşündüğüm kısa vadeli tahminim tamamlandı. Sahte ralli neredeyse bitmiş görünüyor. Sırada 19.000-20.000 dolar aralığı olmalı. Ardından kısa vadeli bir sıçrama ve ardından 12 bin dolara kadar son kapitülasyon ayağını görmeliyiz.”

AAVE için paylaştığı grafikse 81 dolar zirvesinin (maksimum) ardından 25,94 dolara kadar düşüş gösteriyor. Bugün vadeli ETF ETF’leri işlem görmeye başlayacak ve BTC fiyatı yazı hazırlandığı sırada 28.300 doların üzerinde bulunuyor. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!