sikayetkripto
Solana’dan (SOL) Beklenmedik Bir Girişim Geldi: Farklı Bir Sektöre Giriş Yapıyor!
Solana’dan (SOL) Beklenmedik Bir Girişim Geldi: Farklı Bir Sektöre Giriş Yapıyor!

Solana’da Hareketlilik: Google’dan SOL Hakkında Tweet Geldi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz dakikalarda Google Cloud’tan Solana ile ilgili bir paylaşım geldi.

Solana CEO’sunu etiketleyerek bir tweet atan Google Cloud hesabı, “takipçilerimize büyük haberi söylemli miyiz?” şeklinde bir gönderi paylaştı.

Hey @aeyakovenko 👋

Should we tell our followers the big news?

— Google Cloud (@googlecloud) November 5, 2022

Bunun ardından SOL fiyatı yüzde 10’luk bir yükseliş yaşadı.

SOL ile ilgili haberler sadece bununla da sınırlı değil.

Solana (SOL) telefonun ön üretim versiyonları 15 Aralık’tan itibaren geliştiricilere gönderilecek ve telefon 2023’ün başlarında tanıtılmaya hazırlanacak.

Solana Telefonları 15 Aralık’tan İtibaren Geliştiricilere Gönderilecek

Lizbon’daki Breakpoint’te yapılan bir bilgilendirmeye göre, yaklaşık 3.500 geliştirici odaklı kit üretildi ve kutulandı. Son engel ise nihai testlerden geçecek olan yazılımın piyasaya sürülmesi.

Telefonlar, SOL ekosistemindeki geliştiricilerin SOL dApp mağazası için merkezi olmayan uygulamaları test etmelerine olanak tanıyacak. Ayrıca geliştiricilerin Solana Mobile Stack’i ve telefonun kripto para özel anahtarları saklama yöntemi olan Seed Vault’u denemelerine de olanak tanıyacak.

Geliştirici kitleri ilk olarak, telefonu erken benimseyenlere verilen bir üyelik NFT’si olan Saga Pass sahiplerine gönderilecek. Bu NFT’lerden bir parti basıldı ve yakında bir tane daha gelecek.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Solana (SOL) Ağında Şok: Doğrulayıcıların Beşte Biri Aniden Offline Oldu!

Solana Labs kurucu ortağı Anatoly Yakovenko TechCrunch’ın yıllık küresel startup konferansı Disrupt’ta sahne almış ve SOL’ün yeni akıllı telefonu Saga’nın Google ve Apple gibi şirketler tarafından kullanılan mevcut ticari modellere yeni bir alternatif sunacağını söylemişti.

SOL Güncel Durum

Tüm bu gelişmeler ışığında SOL’un önümüdeki günlerde iyi bir performans göstermesi son derece olası. Neredeyse son 2 ayın en yüksek seviyelerine ulaşan SOL için en önemli seviye şu anda 38.50 dolar seviyeleri.

Bu seviye üzerinde kalıcılık sağlanması durumuda yükselişlerin devam etmesi muhtemel görünüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!