Solana Tabanlı Cüzdan Uygulamasına ETH ve MATIC Desteği Geliyor!
Solana Tabanlı Cüzdan Uygulamasına ETH ve MATIC Desteği Geliyor!

Solana Tabanlı Cüzdan Uygulamasına ETH ve MATIC Desteği Geliyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FTX borsasının iflasının ardından yatırımcıların yaşadığı güven kaybını fırsata çeviren merkeziyetsiz platformlar çalışmalarını hızlandırmaya devam ediyor.

Solana tabanlı merkeziyetsiz uygulama (DApp) ve NFT özellikli kripto cüzdan uygulaması  Phantom, bugün rakip blockchain ağlarından Polygon ve Ethereum desteğini platformuna ekleyeceğini açıkladı.

Phantom kurucu ortağı ve CEO’su Brandon Millman, duyurunun ardından şu sözleri söyledi:

“Phantom deneyimini Web3 kullanan daha geniş kitlelere taşıyacağımız için çok heyecanlıyız.”

Merkeziyetsiz cüzdan platformu, yaptığı açıklamada en büyük üç blockchain ağını tek adreste buluşturmanın önemine vurgu yaptı. Açıklamaya göre bu hamle, ETH, MATIC ve SOL ağlarında oluşan dijtal koleksiyon (NFT) pazarlarını bir araya gelmesi için önemli bir adım.

2021 yılında faaliyete geçen Phantom, daha önce Twitter ve Facebook gibi şirketlerde çalışan geliştiriciler tarafından kuruldu. 3 milyon kullanıcıya hizmet veren Phantom’un Solana tabanlı bir uygulama olmasına rağmen Polygon geliştiricileriyle yakından çalıştığı biliniyor.

Polygon CEO’su Ryan Wyatt, duyurunun ardından Phantom ile yaptıkları işbirliğinden oldukça memnun olduğunu dile getirdi.

Phantom, üç blockchain ağını bir araya getiren yeniliğin beta testine önümüzdeki haftalarda yayınlayacak. Yetkililer, halka açık kullanım için ise yıl sonunu veya 2023’ün ilk aylarını işaret etti.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!