NFT
Yeni Altcoin Aptos (APT) Cephesinde Yeni Gelişme!
Yeni Altcoin Aptos (APT) Cephesinde Yeni Gelişme!

‘Solana Katili’ Olarak Bilinen Bu Altcoin 2023 Yılına İddialı Giriyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İddialı altcoin Aptos’un (APT) kurucu ortağı, 2023 yılında blok zinciri projesine pek çok yenilik geleceğini söylüyor.

‘Solana Katili’ Altcoin Aptos’un (APT) Kurucusu 2023 Planlarını Açıkladı

Aptos CEO’su ve kurucu ortağı Mo Shaikh, kripto fenomeni Scott Melker ile yaptığı yeni bir röportajda, blok zincirinin önümüzdeki yıl özellikle merkezi olmayan finans (DeFi) alanında önemli gelişmeler göreceğini söyledi.

“Yakında hayata geçecek olan ve yalnızca Move gibi şeylerden değil, aynı zamanda paralel işlem işlemeden de yararlanan gerçekten harika DeFi özellikleri var diye ekledi.

Yani, merkezi limitli emir defterleri, AMM’ler (otomatik piyasa yapıcılar), DEX’ler (merkezi olmayan borsalar) tüm bunlar Aptos’a dikkat çekmek için gerçekten harika unsurlar olacak.

Bu, önceki nesil blok zincirinde gördüğümüz her şeye göre inovasyonda adım adım değişiklikler olacak. Bu yüzden tüm bunları dört gözle bekliyoruz” dedi.

Aptos zinciri, başlangıçta Meta’nın vazgeçtiği kripto projesi Diem için üretilen Move adlı bir programlama dili kullanıyor. Aptos, Diem’in hızlı ve ölçeklenebilir bir blok zinciri üretme hedefini ilerletmeyi amaçlıyor.

Shaikh ayrıca Aptos’un milyarlarca kullanıcı düşünülerek inşa edildiğini ve bunun da daha büyük kuruluşlara hitap ettiğini söylüyor.

Shaikh odaklandığımız bir diğer şey de, büyük şirketlerin Web3 hakkında konuştuklarını ama hiçbir şey yapmadıklarını duymak biraz sinir bozucuydu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Santiment’ten Açıklama: “Bu Üç Altcoini Radarınızda Tutun”

Bunun nedeni kısmen, ‘küçük bir pilot uygulama yapacağız ve burada bazı testler yapacağız, ancak bu şeylerin milyonlarca insan için gerçekten işe yaramadığını biliyoruz’ diye düşünmeleriydi.

Bu yüzden tüm kullanıcılarımızı bu ikinci ya da birinci katmana getirme riskini almayacağız diye belirtti.

Bu yazının yazıldığı sırada Aptos, ayın en yüksek seviyesi olan 5.43 dolardan %40‘tan fazla düşüşle 3.21 dolardan işlem görüyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!