Solana Ekosistemi İçin İyi Haber: Şirketlerden Yüklü Miktarda Finansman Geldi!
Solana Ekosistemi İçin İyi Haber: Şirketlerden Yüklü Miktarda Finansman Geldi!

Solana Ekosistemi İçin İyi Haber: Şirketlerden Yüklü Miktarda Finansman Geldi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bilindiği üzere bu yılın başından beri NFT satışları büyük bir düşüş gösterdi. Buna rağmen, Solana tabanlı bir NFT pazar yeri olan Magic Eden, finansman turunda 130 milyon dolar toplamayı başardı.

Solana Tabanlı Magic Eden 1.6 Milyar Dolar Değerleme Aldı

Magic Eden, aldığı yatırım ile birlikte toplam 1.6 milyar dolar değerlemeye kadar yükselmeyi başardı. Yatırım turu Greylock ve Electric Capital tarafından ortaklaşa yönetildi. Bu hamlenin, küresel kripto para piyasasında devam eden çöküş sırasında geldiğine dikkat etmek gerekir. Electric Capital’in yönetici ortağı Avichal Garg, bunun ileride çok daha değerli olacağına inandığı için şirkete yatırım yapmayı seçtiğini belirtti.

Açıklamaya göre Magic Eden, toplanan fonları birincil ve ikincil pazar yerlerini genişletmek için kullanmayı planladığını vurguluyor. Şirketin çok zincirli bir pazar yeri haline gelmesi olası gözüküyor. Şirket, çalışan sayısını da 140’a çıkarmayı hedeflediğini bildirdi. Bununla birlikte Magic Eden, NFT dünyasının yanı sıra oyun ve diğer teknolojilere de giriş yapmak istiyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Solana (SOL) NFT'leri OpenSea Üzerinde Listelenmeye Başlandı!

NFT Satışları Mayıs Ayında Yüzde 34 Düştü

En büyük NFT pazarı olan OpenSea, daha önce C Serisi turunda 13 milyar dolar değerleme kaydetmişti. Bu arada, NFT’lerin küresel satışları Ocak ve Mayıs ayları arasında yaklaşık %34’lük bir düşüş gösterdi.

Solana tabanlı pazar yeri Magic Eden Mart ayı ortalarına kadar dünyanın en büyük dokuzuncu NFT piyasası olarak faaliyet gösteriyordu. Ancak şu anda aynı listede ikinci konumda bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!