365miner.com
Sıcak Gelişme: DeFi Altcoin 33 Milyar Dolarlık Bankayla Ortaklık Kurdu!
Sıcak Gelişme: DeFi Altcoin 33 Milyar Dolarlık Bankayla Ortaklık Kurdu!

Sıcak Gelişme: DeFi Altcoin 33 Milyar Dolarlık Bankayla Ortaklık Kurdu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ortaklık duyuruldu ve devamının gelebileceği sinyalleri verildi. DeFi altcoinin fiyatı zayıf biçimde artış gösterdi.

15:16
31 Ekim 2022

Okuma Süresi: 2 Dakika Bankacılık artık değişiyor ve bu değişime öncülük eden şirketlerinden biri popüler DeFi altcoin ile anlaştı. Kripto para endüstrisi blockchain tabanlı ürünlerin bir ar-ge merkezi gibi çalışıyor. Metaverse, DeFi, NFT, Web3 ve daha birçok alanda iş yapmak isteyen devlerin kripto endüstrisinin desteğine ihtiyacı var.

İçerik Rehberi

DeFi Altcoin ve Revolut1inch Token Anlaşması DeFi Altcoin ve Revolut İngiltere merkezi dijital bankacılık şirketi 2015 yılında Nikolay Storonsky ve Vlad Yatsenko tarafından başlatıldı. Geçtiğimiz yıl aldığı yatırımla 33 milyar dolar değerlemeye ulaştı. Bugün ise popüler DeFi altcoin 1inch bu şirketler ortaklık kurduğunu açıkladı. Revolut ile başlatılan ‘Öğren ve Kazan’ kursu, kripto paralarla yeni tanışanların DeFi anlayışını genişletecek ve merkezi olmayan gelecek deneyimlerini kolay, eğlenceli ve verimli bir şekilde şekillendirmelerine yardımcı olacak. Daha fazla insanı DeFi bilgisi ile güçlendirmeyi amaçlayan 1inch Network, Revolut’un çeşitli ortaklarla yürüttüğü eğitim programının bir parçası olarak kripto ‘Öğren ve Kazan’ kursunu başlattı. Dünya çapında 20 milyondan fazla müşterisi olan küresel finansal uygulama Revolut, müşterilerine sunduğu kripto para birimleri listesini genişletiyor ve Mart 2022’deki lansmanından bu yana yaklaşık 2,6 milyon kripto meraklısı tarafından tamamlanan ‘Learn & Earn’ (öğren, kazan) eğitim kaynağını çeşitlendiriyor. 1inch Token Anlaşması Haberin ardından altcoinin fiyatı %3 artışla 0,6358 dolara yükseldi. Revolut tarafından sağlanan hizmetler, kullanıcıların anında para transfer etmelerine, uygulaması aracılığıyla yatırım yapmalarına veya tasarruf hesapları oluşturmalarına olanak tanıyor. Eğitimin motive edici kısmı olan ‘Kazan’, dersleri tamamlayanlar için bir ödül içeriyor. Ödül 1INCH token olarak mevcut ve her yeni dersin başlangıcından önce uygulamada görüntülenen Revolut kullanıcılarının kripto bakiyesine ekleniyor. Böylece, kullanıcılar eğitim alarak sadece kazanmakla kalmaz, aynı zamanda DeFi alanındaki bir sonraki hamleleri için uygun bir araç elde ederler. Revolut Kripto Genel Müdürü Emil Urmanshin şunları söyledi;

“Öğren ve kazan kurslarını başlattığımızda, kripto dünyasını daha erişilebilir hale getirmeyi amaçladık. Sonuçlar beklentilerimizi aştı ve bu tür bir eğitime gerçek bir müşteri ihtiyacı olduğunu gösterdi. Bugün, son derece saygın 1inch Network ile birlikte geliştirilen ve müşterilere farklı kripto kavramları hakkında daha fazla fikir verecek yeni bir ders serisini başlatmaktan heyecan duyuyoruz”.

1inch Network kurucu ortağı Sergej Kunz ise şunları söyledi;

“DeFi eğitimi, daha fazla kitlesel benimsemeyi teşvik ettiği için hayati önem taşıyor. Revolut ile başlattığımız kurs için çok heyecanlıyız ve bunun derinlemesine iş birliğimizin önünü açacağını umuyoruz.”

Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!