MEXC
sikayetkripto
Binance’den LUNA Duyurusu! “Bu Fiyatın Altına Düşerse…”
Binance’den LUNA Duyurusu! “Bu Fiyatın Altına Düşerse…”

Sıcak Gelişme: Binance Mazars Açıklaması Yaptı! Bitcoin (BTC) Tepki Verdi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gelen son bilgilere göre Mazars kripto müşterileri için tüm çalışmaları durduracak. Geçtiğimiz günlerde Mazars, Binance ile rezerv kanıtı onayı için anlaşmıştı. Yapılan bu ani karar değişikliğinin nedeni henüz bilinmiyor. Haberin duyulmasıyla Bitcoin bu habere anında tepki verdi.

Haber Sonrası Bitcoin (BTC) 17.000 Doların Altına İndi

ABD enflasyon verisi sonrası 18.000 doların üzerini gören Bitcoin (BTC) gelen bu haberin ardından 17.000 doların altını gördü.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir raporda, Güney Afrikalı muhasebe firması Mazars, kripto borsası Binance.com’un tamamen teminatlı olduğunu belirtmişti.

Binance, müşterilerin borsadaki varlıklarını en az bire bir oranında karşılamak için yeterli yedek fona sahip olduğuna dair müşterilere güvence vermek için raporu görevlendirmişti.

Rapor, kripto alanındaki uzmanlar tarafından çok fazla şüphe ve eleştiriyle karşılandı. Öncelikle, 90 ülkede 42.000’den fazla muhasebe uzmanı istihdam ettiğini iddia eden Güney Afrika firması Mazars’ın güvenilirliği sorgulanmıştı.

Firma, FTX’in çöküşünün ardından müşterilere ödeme gücü ve şeffaflık resmi çizmek isteyen kripto borsaları arasında favori oldu. Crypto.com ve KuCoin, kendi rezerv kanıtı raporlarını üretmek için firmayla anlaşmıştı.

Bitcoin bu haberin yayınlandığı sıralarda 17.020 dolar seviyelerinden işlem görüyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!