sikayetkripto
Shiba Inu Geliştiricileri, SHIB Yakım Portalı ile İlgili Son Güncellemeleri Paylaştı!
Shiba Inu Geliştiricileri, SHIB Yakım Portalı ile İlgili Son Güncellemeleri Paylaştı!

Shiba Inu’da (SHIB) Flaş Gelişme: İlk Kez Buraya Giriyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Japonya’nın kripto para borsası BitPoint Japan, ay sonuna kadar Shiba Inu (SHIB) için destek ekleyeceğini söyledi.

BitPoint Japan bugün yaptığı açıklamada, Dogecoin muadili popüler kripto para birimini 30 Kasım 2022’de listeleyeceğini duyurdu.

Shiba Inu (SHIB), Yeni Listelenmeyle Japonya Pazarına İlk Kez Girecek

BitPoint Japan yaptığı açıklamada, “30 Kasım 2022’den itibaren yeni kripto para SHIB’i listelemeye başlayacağımızı bildirmek isteriz” dedi.

Bununla birlikte borsanın açıklamasına göre bu son gelişme sayesinde Shiba Inu ilk kez Japonya pazarına girmiş olacak. Ülkedeki borsalar hangi kripto paraların listeleneceği konusunda diğer bölgelere göre daha sıkı kurallar uygulamasıyla tanınıyor.

BitPoint, bu yazının yazıldığı sırada, token resmi olarak listelendiğinde hangi SHIB işlem çiftlerinin mevcut olacağını belirtmedi.

Crunchbase’e göre BitPoint Japan 3 Mart 2016’da faaliyete geçti ve şu anda ülkedeki en iyi borsalardan biri konumunda. BitPoint, Japonya’da faaliyet göstermesinin yanı sıra Tayland, Filipinler, Hong Kong ve Latin Amerika’da da çalışıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Shiba Inu (SHIB) Baş Geliştiricisi Gizemli Bir Mesaj Yayınladı!

BitPoint, yaklaşan Shiba Inu listelemesini kutlamak için kampanyalar duyurdu. Borsa, yeni kullanıcıları 30 Kasım 2022’den 29 Aralık 2022’ye kadar platformda bir hesap açmaları halinde 1 milyon SHIB token (yaklaşık 9bin dolar) ile ödüllendireceğini söyledi.

BitPoint Japan, SHIB tokenlerinin listelenmesini kutlamak için bir sosyal medya kampanyası da ekledi. Kampanya dönemi 30 Kasım 2022’den 29 Aralık 2022’ye kadar devam edecek. Kampanya süresince, BitPoint’in hesabını takip eden, kampanya tweetini retweet eden ve beğenen Twitter kullanıcıları kazananlar listesinden seçilmeye hak kazanacak.

BitPoint burada bir kullanıcıyı 100 milyon SHIB ile ödüllendirirken, diğer 11 kullanıcı 11,11 milyon Shiba Inu tokenini paylaşacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!