featured

Shiba Inu (SHIB) yatırımcıların müjde: Ralli yakın olabilir

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu (SHIB) son zamanlarda yaşadığı sert düşüşler ile aylık zaman diliminde yüzde 20 değer kaybetti. Bu süre zatfında SHIB’in piyasa değeri ise 13,5 milyar doların altına geriledi.

SHIB’te gidişat kötü olsa da, analistler panik yapmıyor. Aksine birçok ünlü isim, popüler coin’in yeni bir boğa koşusuna hazırlandığına inanıyor. Bu analistlerden biri de X’te yaklaşık 100.000 takipçisi olan Del Crxpto. Ünlü analist, SHIB’de neyin yaklaştığını ve ve neden SHIB’e yatırım yaptığını söyledi:

“Geleceği görüyorum, SHIB’i neyin beklediğini biliyorum. SHIB ile olan ilişkilerimi bozmak istemediğim için bu bilgiyi paylaşmayacağım. Ancak size şunu söyleyeceğim: Ben SHIB biriktiriyorum!”


Analistlerden Shiba Inu’ya (SHIB) yönelik kritik değerlendirme!

Shiba Inu ekosistemini değerlendiren bir diğer analist Ali Martinez ise memecoin’in teknik yapısında boğa bayrağı oluştuğunu ve bunun da 300’lük bir artışın sinyalini verdiğini belirtti.

Rekt Capital ve CRYPTO SHERIFF gibi analistler de SHIB için dair fiyat tahminlerinde bulundu. Rekt Capital, SHIB’in 2022 yılındaki fiyat seviyelere ulaştığını ve 0,00002741 dolardaki kritik direncin geçilmesi halinde varlığın üç haneli oranlarda yükseliş yaşayacağını iddia etti. CRYPTO SHERIFF ise SHIB için yüzde 350’lik bir yükseliş öngördü ve kırılımın çoktan gerçekleştiğini savundu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!