NFT
Shiba Inu (SHIB) Metaverse Satışları Başladı Fakat Topluluk Memnun Değil: İşte Nedeni!
Shiba Inu (SHIB) Metaverse Satışları Başladı Fakat Topluluk Memnun Değil: İşte Nedeni!

Shiba Inu (SHIB) Sitesinde Gizemli Geri Sayım Başladı: SHIB Fiyatı Tepki Verdi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu (SHIB) kripto para biriminin resmi Twitter hesabı, meme coin topluluğuna “özel bir geri sayım” müjdesi verdi.

Hesap, karanlıkta pencereden dışarı bakan bir Shiba Inu köpeğinin resmiyle birlikte bir geri sayım sayacını gösteren bir web sitesine bağlantı yayınladı.

Shiba Inu Yatırımcıları Geri Sayımın Ne ile İlgili Olduğuna Dair Tahminlerde Bulundu

Doğal olarak bu tweet Shiba Inu hayranlarını şaşırttı ve meme kripto para biriminin arkasındaki geliştirici ekibin neler yapabileceği konusunda spekülasyon yapmalarına neden oldu.

Geri sayım sonucunda SHIB’in merakla beklenen katman-2 çözümü Shibarium ile ilgili bir duyuru yapılacağı tahminler arasında. Bununla birlikte bu yazının yazıldığı anlarda söz konusu geri sayımda yaklaşık olarak 1 gün 7 saat kalmıştı.

Bazı kullanıcılar ise söz konusu duyurunun Shiba Inu token yakımına dair bir gelişme hakkında olabileceğini düşünüyor.

🦮 A special https://t.co/pl0HAXgkAE countdown has begun. Please allow DNS to propagate correctly, in case the website is loading blank for some users, try reloading again in a few minutes.

— Shib (@Shibtoken) December 18, 2022

Topluluğun bazı üyeleri, geliştiricilerin Shibarium katman-2 çözümünün piyasaya sürülmesini geciktirirken bazı yeni işe alımlar ve ortaklıklarla SHIB sahiplerinin dikkatini dağıtmaya çalıştığını savunarak bu hype’a inanmadı.

Bununla birlikte, @Crypto_Noddy adlı kullanıcıya göre, geri sayımın ardından Shibarium yakında bir beta test aşamasına girebilir. Yine de yukarıda bahsi geçen duyurunun SHIB ile ilgisi de olmayabilir.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Shiba Inu (SHIB) İlk 10 Listesinden Düştü!

Birçok üye, olası bir duyurunun, rekor zirvesinden yaklaşık %90 düşüş gösteren SHIB tokeninin fiyatını etkileyip etkilemeyeceği konusunda da spekülasyon yapıyor.

SHIB fiyatı başlatılan gizemli geri sayımın ardından olumlu tepki verdi ve bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saatte yaklaşık olarak %5 değer kazanmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!