sikayetkripto
Shiba Inu (SHIB) Resmi Twitter Hesabı Çok Kritik Tarihi Paylaştı: Shytoshi Kusama Açıklama Yaptı!
Shiba Inu (SHIB) Resmi Twitter Hesabı Çok Kritik Tarihi Paylaştı: Shytoshi Kusama Açıklama Yaptı!

Shiba Inu (SHIB) İlk 10 Listesinden Düştü!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Arkasında büyük bir topluluk bulunduran köpek temalı kripto para Shiba Inu (SHIB), geçtiğimiz haftalarda piyasa değeri en büyük ilk 10 kripto para birimi içerisindeyken son günlerde listeden düştü.

CoinMarketCap verilerine göre SHIB, piyasa değerine göre en büyük coinler arasında 14. sıraya geriledi. Kripto takip platformlarına göre SHIB’in yerini kaptırmasının en önemli nedeni, balinaların başka coinlere yönelmesi.

WhaleStats’a göre büyük 100 Ethereum balinası portföylerindeki SHIB oranını son günlerde azaltıyor. Kripto uzmanları, FTX borsasındaki ETH tabanlı kripto paraların çalınması nedeniyle balinaların SHIB tercihini azalmış olabileceğini düşünüyor.

Verilere göre Ethereum balinaları son günlerde BOBA, JASMY, MANA ve stETH gibi tokenları elinde tutmayı tercih ediyor.

SHIB’de Son Durum

Shiba, Ekim ayının son günlerinde bir yükseliş atağı yaptı ancak FTX borsasının iflasıyla başlayan panik havası rallinin sonunu getirdi. Kasım ayının ilk günlerinde 0.00001300$ civarında işlem gören SHIB o günlerden bu yana yaklaşık %30 değer kaybetti.

 

SHIB, geçtiğimiz saatlerde .961 direncini hızlı bir şekilde geçse de bu yükseliş kalıcı olmadı. 4 saatlik grafiğe göre muhtemel direnç seviyeleri .961, .1042 ve .1171’de bulunurken ana destek için .831 seviyesi takip edilmeli.

Shiba Inu, yazım saati itibariyle ünlük %1,50 düşüş ile 0.00000928$’dan alıcı buluyor.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!