Shiba Inu Geliştiricisinden SHIB Oyunu İçin Yeni Açıklamalar: Token Yakımı Mı Olacak?
Shiba Inu Geliştiricisinden SHIB Oyunu İçin Yeni Açıklamalar: Token Yakımı Mı Olacak?

Shiba Inu (SHIB) Geri Sayımı Bitti: SHIB Kurucusu Açıklama Yaptı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para projesi Shiba Inu‘nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, geçen hafta resmi hesaptan yayınlanan bir geri sayımla topluluğu yanılttığı için ekip adına özür dilemek üzere Twitter’da paylaşım yaptı.

Shiba Inu’nun Baş Geliştiricisi Shytoshi Kusama Topluluktan Özür Diledi

“Bunun kontrolümde olmamasına rağmen, herhangi bir karışıklık için özür dilerim. Bizi izlemeye devam edin” şeklinde bir tweet attı. Kusama, projenin her ayrıntısından kişisel olarak sorumlu olmadığını vurguladı.

Please note that I am not responsible for every detail of Shib (i.e. website). So I applaud Trophias and his team for the new design and totally understand how the countdown could have been misleading. Although not in control of that, I apologize for any confusion. Stay tuned.

— Shytoshi Kusama™ (@ShytoshiKusama) December 20, 2022

Kripto para biriminin resmi Twitter hesabı geçen hafta “özel bir geri sayım” duyurmuştu.

Doğal olarak bu tweet, Shiba Inu topluluğunun üyeleri arasında büyük bir spekülasyona ve beklentiye yol açmıştı. Bu kişiler bunun, pek çok kişinin merakla beklediği bir Katman 2 çözümü olan Shibarium gibi önemli bir duyuru için geri sayım olduğunu düşünüyordu.

Ancak, “büyük duyurunun” resmi web sitesinin yükseltilmesinden başka bir şey olmadığı ortaya çıktı. Bu durum, bu açıklama karşısında anlaşılır bir şekilde hayal kırıklığına uğrayan pek çok topluluk üyesinin hoşuna gitmedi.

Shiba Inu topluluğunun bir üyesi “Çok çok hayal kırıklığına uğradım” diye tweet attı. Bir başka SHIB hayranı ise “Geri sayım çok yanıltıcı ve gereksizdi” diye tweet attı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
FTX Çöküşü, Aptos'a Bağlı Projeyi de Etkiledi!

Kusama ayrıca, bir SHIB geliştiricisi olan Trophias’a ve kripto para biriminin resmi web sitesini yükselten ekibine teşekkür ettiğini söyledi.

Bununla birlikte, bazı kullanıcılar web sitesinin kendisinin bile “oldukça hayal kırıklığı yaratan” ve “oldukça amatörce” göründüğünden şikayet ediyor.

Trophias attığı bir tweette, geliştiricilerin her şeyi bir kerede yayınlayamayacağını söylüyor ve web sitesinin sadece başlangıç olduğunu iddia ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!