365miner.com
Kripto Topluluğu Açıkladı: Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) Bu Ayın Sonunda Hangi Seviyede Olacak?
Kripto Topluluğu Açıkladı: Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) Bu Ayın Sonunda Hangi Seviyede Olacak?

Shiba Inu Resmi Twitter Hesabından Gizemli Mesaj: Dogecoin’i Mi Hedef Aldı?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Resmi Shiba Inu Twitter hesabı şaşırtıcı bir Tweet paylaştı.

Shiba Inu Resmi Hesabından “Dogecoin Katili” Olduklarını İma Eden Bir Tweet Paylaşıldı

Sadece “köpek (dog)” kelimesini içeren şifreli Tweet, birden fazla anlamını deşifre etmeye çalışan kullanıcılar arasında çok sayıda tartışma yarattı. Bir Twitter kullanıcısının “doge” ile yanıt verdiği Tweet’e Shiba Inu ekibi “katil (killer)” ile karşılık verdi.

killer

— Shib (@Shibtoken) September 2, 2022

Topluluk tweet’i çeşitli şekillerde algılamaya devam ederken, köpek temalı bir token olan Shiba Inu’nun ilk etapta Dogecoin’e rakip bir altcoin olarak ve hatta DOGE “katili” olarak piyasaya sürüldüğünü de unutmamak gerekiyor.

Son zamanlarda, birçok kripto meraklısı köpek temalı kripto paralar için “flippening” isimli olayın gerçekleşeceğini düşünüyordu. Flippening, meme token dünyasında genel olarak SHIB’in Dogecoin’in önüne geçmesi anlamında kullanılıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Dogecoin Kurucusu, 14 Milyon Dolarlık Teklifi Reddetti!

SHIB, Geçtiğimiz Ay Twitter Takipçi Sayısında DOGE’u Geride Bırakmıştı

Geçtiğimiz ay Shiba Inu, Twitter takipçileri açısından Dogecoin’i geride bırakmıştı. Ekim 2021’de SHIB ilk kez ilk 10 kripto para arasına girmiş ve DOGE yeniden ivme kazanıp durumu tersine çevirene kadar piyasa değeri açısından Dogecoin’i tahtından indirmişti.

Şu anda, en büyük 14. kripto para olan SHIB, piyasa değeri açısından en büyük 10. kripto para olan Dogecoin tarafından gölgede bırakıldı.

Over $3B traded volume for #meme tokens last 24h.$SHIB $DOGE $ELON #BABYDOGE $VINU $YOOSHI $FLOKI $LEASH $QOM $CATE pic.twitter.com/ofrSK48r6k

— Coin98 Insights (@Coin98Insights) September 3, 2022

Bununla birlikte, coin98 tarafından paylaşılan analitik verilerine göre, 24 saatlik işlem hacmi açısından Shiba Inu, Dogecoin’den daha iyi bir performans sergiledi. SHIB, en çok işlem gören token olarak 277 milyon dolarla meme token ekonomisine liderlik etti.

Aynı dönemde Dogecoin 244 milyon dolarlık işlem hacmi gördü. Genel olarak, meme kripto paralar bazında 3 milyar dolarlık işlem hacmi rapor edildi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!