MEXC
SHIB Yatırımcılarının Beklediği Veri Açıklandı: Yüzde 40 Görüldü!
SHIB Yatırımcılarının Beklediği Veri Açıklandı: Yüzde 40 Görüldü!

Shiba Inu Bitti, Bu Kripto Para Başlıyor: Binance’de Listelenme Kampanyası Başladı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dogecoin’in kopyalarından birisi olarak görülen Floki Inu (FLOKI), kısa süre önce Shiba Inu’nun uyguladığı taktiğin aynısını uygulamaya başladı.

Floki Inu ekibi daha önceki günlerde yaptığı ciddi reklam kampanyaları ile gündeme gelmiş ve hatta İngiltere’nin regülatörleri metroda verilen reklam yüzünden projeyi uyarmıştı.

Şimdi ise FLOKI’nın direkt listelenme ile reklam yapmak istediği görülüyor.

FLOKI, Binance’e Girebilir

Floki Inu’nun arkasındaki topluluk, Change.org üzerinde imza kampanyası başlattı.

Söz konusu imza kampanyasının amacı Binance kripto para borsasında FLOKI’yi listeletmek ve şimdiden 14.000’den fazla imza alındığı görülmekte. Sadece 4 ay içerisinde FLOKI’nin top 70 içerisine girdiğini belirten topluluk bunun 2,6 milyar dolarlık dev bir proje haline geldiğini ifade ediyor.

Shiba Inu ise bu taktiğin aynısını Robinhood için yapmıştı. SHIB yatırımcıları 500.000’in üzerinde imzaya ulaşsa da ABD’nin en çok kullanılan uygulamalarından olan Robinhood ne yazık ki beklenen listelenmeyi yapmadı.

Aslında SHIB rallisinin yarıda kalmasının sebebi bile bu olabilir. FLOKI ise şimdi benzer yolu Binance kripto para borsası için deniyor ve bundan fayda elde edebilir.

Binance kripto para borsası daha önce SHIB veya bunun gibi kripto para projelerini sadece hacminden dolayı listelemişti.

Bu durumda da artan hacim Binance için daha fazla gelir ve işlem ücreti üzerinden kazanç anlamına gelmekte ve Binance’in buna cevap vermesi muhtemel.

www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!