SHIB Hafif Kalır! Boğa Sezonunun Altcoin’leri Bunlar! 2024 Yılında Patlama Yapacak 4 Meme Coin
SHIB Hafif Kalır! Boğa Sezonunun Altcoin’leri Bunlar! 2024 Yılında Patlama Yapacak 4 Meme Coin

SHIB Hafif Kalır! Boğa Sezonunun Altcoin’leri Bunlar! 2024 Yılında Patlama Yapacak 4 Meme Coin

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

2024 yılına doğru yaklaşırken boğa tahminleri de gelmeye başladı. Meme coin’ler için yapılan tahminler dikkat çekti. PEPE, APE, FLOKI ve BONE bir sonraki rallinin adayları. Piyasaya Etkisi: Nötr
16:00
21 Kasım 2023

Meme coin’lerin hareketli ortamında Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE), aktif bir topluluk ve benzersiz yörüngesi sayesinde yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Ancak bu dünyada sadece SHIB ve DOGE yok. 2024 yılı yaklaşırken kripto para ortamında önemli kazanımlar sağlayacak meme coin’lere bakıyoruz. İşte olası bir boğa sezonunda artışlarıyla dikkat çekebilecek dört meme coin.

İçerik Rehberi

TogglePepe (PEPE): Deflasyonist PotansiyelFLOKI (FLOKI): Meme Coin Statüsünün ÖtesindeApeCoin (APE): Toplulukları GüçlendirmekBone ShibaSwap (BONE): Shibarium’un Hayati Unsuru Pepe (PEPE): Deflasyonist Potansiyel İşlem başına token yakan deflasyonist bir mekanizma ile tasarlanan Pepe (PEPE) ilgi çekici bir yatırım fırsatı sağlıyor. Son 24 saatte yüzde 6,9’luk bir düşüşle 0,00000112 dolardan işlem görmesine rağmen, bir önceki aydaki yüzde 60,9’luk kayda değer yükselişi potansiyelini gözler önüne seriyor. pepe meme coin cointurk FLOKI (FLOKI): Meme Coin Statüsünün Ötesinde Meme coin Floki (FLOKI), merkezi olmayan finans ve bir NFT metaverse dahil olmak üzere pratik uygulamalarla meme coin anlatısının ötesine geçmeye aday bir meme coin. Günlük bazda yüzde 5,2’lik düşüşe rağmen, şu anda 0,000030 dolardan fiyatlanan FLOKI, aylık bazda yüzde 14,8’lik bir kazanç sergileyerek meme coin statüsünün ötesinde bir öneme sahip olduğunu gösteriyor. floki memecoin cointurk ApeCoin (APE): Toplulukları Güçlendirmek ApeCoin (APE), Bored Ape Yacht Club ile bağlantılı APE ekosistemi için bir yardımcı program ve yönetişim token’ı olarak hizmet veriyor. Analistler, şu anda 1,49 dolar değerinde olan APE için bir atılım beklentisi içerisindeler. Günlük bazda yüzde 5,12’lik bir artış gözlerin APE’ye çevrilmesine neden oluyor. Fiyat son 30 günde ise yüzde 33,28’lik önemli bir büyümeyi yansıtıyor. apecoin meme coin cointurk Bone ShibaSwap (BONE): Shibarium’un Hayati Unsuru Shiba Inu ekosisteminin Layer 2 Blockchain’i Shibarium’un ayrılmaz bir parçası olan Bone ShibaSwap’e (BONE) ilgi arttı. Shibarium’da 4 milyondan fazla işleme sahip olan BONE’un StealthEX mobile’da yakın zamanda kullanıma sunulması önemini daha da artırdı. 0,64 dolardan fiyatlandırılan BONE, günlük yüzde 3,17’lik düşüşe rağmen dayanıklılık gösteriyor. bone memecoin cointurk 2024’e doğru yaklaşırken, Bitcoin‘in halving etkinliği ve Amerika Birleşik Devletleri’nde spot Bitcoin ETF’sinin potansiyel tanıtımı gibi olayların etkisiyle kripto piyasasında iyimserlik hakim. Beklenen piyasa genişlemesi, Bitcoin’in trendleriyle uyumlu olarak altcoin’leri ve meme coin’leri olumlu yönde etkileyebilir. Bu büyümenin bireysel yatırımcıların artan ilgisini çekmesi ve tüm kripto ekosistemi için dinamik bir ortam yaratması muhtemel. Haberlerimizi Whatsapp, Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!