sikayetkripto
Ripple-SEC Davasında Gelişme: SEC Mahkemeye Yeni Bir Mektup Gönderdi!
Ripple-SEC Davasında Gelişme: SEC Mahkemeye Yeni Bir Mektup Gönderdi!

SEC’in Son Yaptığı Hamle Ripple (XRP) Hayranlarını Kızdırdı: İşte Ayrıntılar!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından açılan davanın sanıkları olan Ripple, Brad Garlinghouse ve Chris Larsen SEC’in son yaptığı başvuruya itiraz etti.

Ripple ve Hayranları SEC’in İtiraz İçin Ek Süre İstemesini Davayı Geciktirmeye Yönelik Girişim Olarak Görüyor

İtirazda, bunun davayı çözüme kavuşturmayı geciktirmek için komisyon tarafından yapılan bir başka girişim olduğu öne sürüldü.

Bu nedenle Ripple (XRP), Yargıç Torres’e yaptığı başvuruda SEC’in önerisine karşı olduğunu dile getirdi.

Ripple hayranları, SEC’in diğer müdahil tarafların görüş sunması halinde ek süre talep edeceği yönündeki önerisine şiddetle karşı çıkıyor.

Bunun davanın çözümünü daha da geciktirmeye yönelik bir başka girişim olduğunu ve Mahkemenin bunu reddetmesi gerektiğini söylüyorlar.

Dünyanın önde gelen Blockchain ticaret örgütlerinden biri olan Dijital Ticaret Dairesi geçtiğimiz hafta, devam etmekte olan XRP ve SEC davasında müdahil olmak için izin talebinde bulunmuştu.

SEC’in talebe verdiği yanıtta, Dijital Ticaret Odası’nın müdahil olma konusunda herhangi bir pozisyon almadığı, ancak söz hakkı istediği ve ek müdahil olma isteklerine izin verilmesi halinde daha fazla süre talep edebileceği belirtildi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ripple (XRP) Hayranlarını Heyecanlandıran Sürpriz Görüşme: İşte Ayrıntılar!

Geçtiğimiz hafta SEC ve XRP, New York Güney Bölgesi’nde özet karar için başvuruda bulunarak Bölge Yargıcı Analisa Torres’ten ekteki belgelerde sunulan argümanlara dayanarak bir karar vermesini istemişti.

XRP’nin hukuk müşaviri yakın zamanda verdiği bir röportajda SEC’in sınırları zorladığını bir kez daha dile getirdi.

Bunun yanında XRP, gezegeni korumak amacıyla iklim antlaşmasını imzaladığını ve gezegene öncelik veren 375’ten fazla işletmeye katıldığını belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!