Bu Altcoin Yüzde 20 Yükseldi, Şirketler Satışa Başladı!
Bu Altcoin Yüzde 20 Yükseldi, Şirketler Satışa Başladı!

Santiment’ten Bir Ayda Yüzde 46 Yükselen Bu Altcoin İçin Uyarı Geldi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SEC Başkanı Gary Gensler‘in dün Temsilciler Meclisi Temsilciler Meclisi Finansal Hizmetler Komitesi önünde konuşması öncesinde 26,850 dolara kadar çıkan Bitcoin, konuşma sırasında 26,100 dolara kadar geriledi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
SEC Başkanı Bitcoin ve Kripto Paralar Hakkında Konuştu! “BTC Menkul Kıymet Mi?” Sorusunu Cevapladı!

26.000 dolar seviyesini korumaya çalışan BTC, dar bir aralıkta konsolide olurken bazı altcoinler son haftalarda yaşadığı yükselişle adından söz ettiriyor.

Bu altcoinlerden biri şüphesiz son dört haftada %46 oranında yükselen Maker (MKR) oldu.

Bu noktada son dört haftada %46’lık yükseliş kaydeden MKR, son 7 günde %12,21, son 24 saatte ise %6,2 artış gösterdi.

MKR’daki fiyat ve talep bu artışın devam edebileceğini değerlendiren analistler, MKR talebindeki bu artışın 1.500 dolarlık dirençle başa çıkmaya ve yükselişi 2.000 dolara kadar sürdürmeye yardımcı olacağını düşünüyor.

MKR’deki bu artışı değerlendiren Santiment, fiyatın son 16 gün içinde %40’ın üzerinde arttığını ve aktif adreslerin fiyatın 1.500 doları aşmasıyla birlikte 10 haftanın en yüksek seviyesine ulaştığını belirtti.

Bu noktada aktif adres sayısındaki istikrarlı artış, yükseliş trendinin devam edeceği yönündeki spekülasyonlara işaret ederken Santiment, MKR’de borsalara artan girişin geçici bir yerel zirveye işaret edebileceği ve satış baskısı oluşturabileceği konusunda uyardı.

“Maker’ın’ın fiyatı son 16 gün içinde +%40 arttı ve aktif adresleri, varlığın 1.500 doları aşmasıyla birlikte 10 haftanın en yüksek seviyesine ulaştı.

Borsalara giren MKR’deki artış, geçici bir yerel zirve için dikkatli olunması gereken bir şeydir.”

📈 #Maker’s price has now surged +40% in the past 16 days with its active addresses hitting a 10-week high in tandem with the asset crossing $1,500. An inflow of $MKR moving to exchanges is something to be cautious of for at least a temporary local top. https://t.co/oFeijYNZCO pic.twitter.com/rStBGX6TdM

— Santiment (@santimentfeed) September 28, 2023

Coinglass’ın verilerine göre de merkezi borsalar tarafından kontrol edilen cüzdanlarda tutulan MKR sayısı son 24 saat içinde %5 artışla 71.190 MRK’ya (106 milyon dolar) yükseldi ve toplam döviz bakiyesi 3 Eylül’den bu yana en yüksek seviyeye ulaştı.

Bu verilere göre döviz bakiyesindeki önemli artışlar genellikle aşağı yönlü olmak üzere fiyat oynaklığını artırabilir. Döviz bakiyesi olarak adlandırılan bir artış, yatırımcıların varlıklarını satma veya tasfiye etme eğilimini gösterme şeklinde yorumlanıyor.

MKR yazım esnasında 1,506 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!