NFT
Santiment’ten 4 Altcoin’de Müjde Gibi Haber! Altcoin’lerde Yükselişin Kapısı Aralandı Mı?
Santiment’ten 4 Altcoin’de Müjde Gibi Haber! Altcoin’lerde Yükselişin Kapısı Aralandı Mı?

Santiment’ten 4 Altcoin’de Müjde Gibi Haber! Altcoin’lerde Yükselişin Kapısı Aralandı Mı?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Santiment’e göre altcoin’ler olumlu bir momentum yaşayabilir. LINK, son 24 saatte %4,01’lik bir fiyat artışıyla birlikte yükseldi. Diğerleri (BCH, MKR, RUNE) karışık performans sergiliyor. Piyasaya etkisi: Nötr
16:30
30 Eylül 2023

Piyasa takip hizmeti ve platformu olarak hizmet veren Santiment, bugün erken saatlerde Bitcoin Cash (BCH), Chainlink (LINK), Maker DAO (MKR) ve THORChain (RUNE) gibi altcoin’ler için olumlu momentumun Ekim ayına kadar devam edebileceğinin açıklandığı bir X (Twitter) gönderisini takipçileriyle paylaştı. Tahminin temelinde ise bu token’ların geçtiğimiz hafta içerisinde piyasa değerlerinde gözle görülür artışlar yaşanması bulunuyor.

İçerik Rehberi

ToggleAltcoin’ler Yükselecek Mi?LINK Yükselirken Diğer Altcoin’lerde Durum Ne? Altcoin’ler Yükselecek Mi? Santiment’in verileri incelendiğinde, 4 token arasında LINK’in son yedi günlük işlemlerde %15’in üzerinde yaşanan büyük fiyat artışı dikkat çekti. Ona yakın olan RUNE, %14’lük fiyat artışıyla LINK’i hemen arkasından takip etti. BCH ve MKR ise geçtiğimiz hafta boyunca %13’lük fiyat artışı yaşadı. Tüm bunların yanı sıra LINK, fiyatının son 24 saatte %4,01 artışından sonra CoinMarketCap’in trend listesinin 4. sırasına yerleşti. Yazım saati itibariyle, altcoin yaklaşık 8,07 dolar değerindeydi, bu da geçtiğimiz gün sahip olduğu en yüksek fiyatı olan 8,08 doların hemen altında işlem gördüğü anlamına geliyordu. Bununla birlikte LINK, 24 saatlik işlem hacminde %22’den fazla bir düşüşe ise ev sahipliği yaptı ve yaklaşık 246.411.575 dolarlık piyasa değerine geriledi. Geçtiğimiz haftaki başarısının yanı sıra, kripto para birimi geçtiğimiz ay da %35’in üzerinde bir fiyat artışını yatırımcılarına yansıtmıştı. LINK Yükselirken Diğer Altcoin’lerde Durum Ne? Yazım saati itibariyle, RUNE’un işlem gördüğü fiyat 1,97 dolardı ve geçtiğimiz gün %3,20’lik bir fiyat artışı yaşadı. Bu yükseliş trendi, piyasa lideri Bitcoin (BTC) karşısında RUNE için %2,41’lik bir kazanç anlamına geliyordu. İşlem hacmiyle ilgili olarak, RUNE son 24 saat içinde %11,07’lik bir düşüş yaşadı. Tüm bunların sonucunda, token’ın gün içi işlem hacmi şimdiye kadar yaklaşık 62.777.369 dolar olarak görüldü. Öte yandan, diğer iki altcoin de son 24 saat içinde fiyatlarında düşüş görüldüğü için BCH ve MKR için işler olumsuz bir hal alıyor olabilir. BCH, fiyatı %0,50 oranında düştükten sonra 234,84 dolardan işlem görmeye devam ediyordu. Ancak Santiment’in verilerine göre kripto paranın haftalık performansı incelendiğinde %13’ün üzerinde artış yaşadığı görülüyordu. Benzer şekilde, MKR geçtiğimiz gün %5’in üzerinde net bir kayıp yaşadı ve 1.484,80 dolardan işlem görmeye devam etti. Sonuç olarak, MKR günlük en düşük fiyatı olan 1.440,11 dolara yakın işlem görmeye devam ediyordu. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!