Santiment Açıkladı: “Bu Altcoin Traderların Radarına Yeniden Girdi!”
Santiment Açıkladı: “Bu Altcoin Traderların Radarına Yeniden Girdi!”

Santiment’ten 4 Altcoin İçin “Yüksek Volalite Uyarısı”: Borsalardaki Arzları Giderek Artıyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analiz şirketi Santiment, yaptığı son paylaşımda dört farklı altcoine dikkat çekti.

Santiment analistleri, Bitcoin’in giderek uzayan bir şekilde sınırlı bir aralıkta seyretmesiyle birlikte altcoinlerin BTC’den ayrışmasına dikkat çekti. Analistlere göre bu süreçte Fetch (FET), Loopring (LRC), Ren (REN) ve Terra Virtua (TVK) altcoinlerinin kripto para borsalarındaki arz oranı her geçen gün arttı ve zirve yaptı.

Analistler, kripto para borsalarında bulunan yüksek arz oranı genellikle gelecekte yüksek bir volaliteye işaret ettiğinden söz konusu tokenler için de gelecekte yüksek volalite uyarısında bulundu.

Verilere göre FET’in %18.6’sı, LRC’nin %27.8’i, REN’in %38.7’si ve TVK’nın ise %67.7 gibi şaşırtıcı bir arz oranı merkezi borsaların soğuk cüzdanlarında bulunuyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Terra Classic’te (LUNC) Büyük Sürpriz: En Aktif Geliştirici Grubu, LUNC’u Terk Etmeye Hazırlanıyor

Bu yazının yazıldığı anlarda Bitcoin fiyatı kısmi bir toparlanma yaşıyor ve kısa bir süre içerisinde %1’in üstünde yükseliş yaşadı. BTC 27.800 dolar seviyesinden geri döndü ve şu anda 27.739 dolardan işlem görüyor.

En büyük 100 altcoin arasından son 24 saatte en fazla değer kazananlar ise TWT, AVAX, MINA, BSV ve XRP oldu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!