Bu Altcoin Amerikan GSM Devi T-Mobile ile Anlaştı: Fiyatında Sıçrama Yaşanıyor!
Bu Altcoin Amerikan GSM Devi T-Mobile ile Anlaştı: Fiyatında Sıçrama Yaşanıyor!

Santiment Üç Altcoin İsmi Verdi: “2023 İçin İyi İşaretler Veriyorlar!”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para ve altcoin piyasası 2022’de önemli bir volatilite yaşamaya devam ederken, potansiyel olarak bir toparlanma veya geri dönüş sinyali verebilecek temel göstergeleri takip etmek önemli.

Bu göstergelerden biri de altcoinlerin borsalardan çıkıp cüzdanlara girmesidir; zira bu durum genellikle uzun vadeli elde tutma ve belirli bir varlığa duyulan güvenin bir işareti olabilir.

Santiment, Borsalardan En Fazla Çekilen Üç Altcoini Açıkladı

Kripto analiz firması Santiment’in yakın zamanda attığı bir tweet’e göre, bir dizi büyük piyasa değerine sahip varlık son aylarda borsalardan önemli miktarda coin çıkışı yaşadı. Bunlar arasında Quant, Decentraland ve Enjin yer alıyor. Bu altcoinlerin üçünün fiyatı da kısa bir süre önce piyasanın geri kalanına paralel olacak şekilde gerileme gösterdi.

Santiment, düşüncelerini Tweet’inde şöyle açıkladı:

“#Quant, #Decentraland ve #Enjin, 2022’de borsalardan önemli miktarda coin çıkışına sahne olan en büyük piyasa değerine sahip varlıklar arasında yer alıyor. Kripto paranın geri kalanında olduğu gibi bu coinlerin fiyatları da büyük oranda düşmüş olsa da, bunlar daha iyi bir 2023 için olumlu işaretler.”

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!