Santiment Bildirdi: Para Kazandıracak Altcoin Arayanlar Bu 4’lüye Baksın!
Santiment Bildirdi: Para Kazandıracak Altcoin Arayanlar Bu 4’lüye Baksın!

Santiment Bildirdi: Para Kazandıracak Altcoin Arayanlar Bu 4’lüye Baksın!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Kripto analiz şirketi Santiment, Chainlink’in LINK ve üç altcoin için zincir üzerin verilerin fiyat artışı sinyali verdiğini bildirdi. Santiment, LINK’in benzersiz cüzdan adresi aktivitesinin artmasıyla yükselişe geçtiğini ve daha fazla ralli potansiyeli olduğunu vurguladı. Şirket ayrıca Loom Network (LOOM), Frontier (FRONT) ve ImmutableX (IMX) diğer altcoinlerin de benimsenme oranlarının arttığına dikkat çekti. Piyasaya etkisi: Nötr
11:29
25 Eylül 2023

Alanının önde gelen kripto analiz şirketi Santiment, Chainlink‘in LINK’i başta olmak üzere dört altcoin’in zincir üzeri verilerinin daha fiyatta fazla artış görülebileceğinin sinyalini verdiğini bildirdi. Şirket ayrıca Bitcoin (BTC) için de zincir üzeri taraftaki son durumu değerlendirdi.

İçerik Rehberi

Toggle“Chainlink’in LINK’indeki Ralli Tüm Hızıyla Devam Edebilir”Santiment’ın Radarındaki Diğer 3 Altcoin “Chainlink’in LINK’indeki Ralli Tüm Hızıyla Devam Edebilir” Değerlendirmesine ilk olarak LINK ile başlayan Santiment, merkeziyetsiz oracle ağının artan benzersiz cüzdan adresi aktivitesi sayesinde yükselişe geçtiğini kaydetti. Kripto analiz şirketinin yaptığı değerlendirmede “Ağ üzerinde etkileşime giren benzersiz LINK cüzdan adreslerinin sayısı dün 3 bin 964’e ulaşarak son iki ayın en yüksek seviyesine çıktı.” notu düşüldü. kripto analiz şirketi ayrıca piyasa katılımcılarının altcoin’in performansına büyük ölçüde kayıtsız kalması halinde Chainlink‘in daha fazla ralli yapabileceğine dikkat çekerek şunları ekledi:

LINK özellikle 7,08 dolara tırmandı. Kripto para dünyasında daha az sosyal hacim, giderek daha fazla altcoin projesinin radarın altında hareket ettiği anlamına geliyor.

Santiment’ın Radarındaki Diğer 3 Altcoin Santiment ayrıca merkeziyetsiz uygulama (dApp) platformu Loom Network (LOOM), merkeziyetsiz finans (DeFi) toplama layer’ı Frontier (FRONT) ve layer 2 Blockchain’i ImmutableX‘i (IMX) yakından takip ediyor. Kripto analiz şirketine göre, bu üç altcoin son zamanlarda artan benimsenme oranıyla kripto para piyasasının genelinden daha iyi performans gösteriyor:

Loom Network (+ yüzde 145), Frontier (+ yüzde 138) ve ImmutableX (+ yüzde 29) geçtiğimiz hafta boyunca güçlü performans gösteren varlıklar oldu. Her biri büyük bir ağ büyümesi gördü (yeni cüzdan adresleri oluşturuldu). Bu büyüme devam ederse, fiyatlardaki yükselişin devam etmesi beklenebilir..

Son olarak kripto para piyasasının en büyüğü Bitcoin‘i (BTC) değerlendiren Santiment, 100 adetten daha az BTC tutan cüzdan adres sayısının tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu ve bu cüzdan adreslerinin en büyük kripto paranın mevcut arzının yüzde 41,1’ini kontrol ettiğini belirtti. Balina sınıfında olmayan cüzdan adresleri adeta BTC vakumlarken, Santiment balinalar ya da 100 ile 100 bin arasında BTC tutan cüzdan adreslerinin Haziran ayından bu yana BTC boşalttığını aktardı. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!