İflas Eden Bitcoin Platformu BlockFi, FTX Kurucusuna Dava Açtı! Danışıklı Dövüş Mü?
İflas Eden Bitcoin Platformu BlockFi, FTX Kurucusuna Dava Açtı! Danışıklı Dövüş Mü?

Sam Bankman-Fried’ın Avukatları Bir Kez Daha Tahliye Talebinde Bulundu!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İflas etmiş olan kripto para borsası FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried, duruşmayı beklerken tutuksuz yargılanmak üzere geçici olarak serbest bırakılması için yeni bir talepte bulundu.

FTX Kurucusu Sam Bankman-Fried Duruşma Öncesi Geçici Tahliye İçin Yeniden Başvurdu

Bu hamle, kefaletle ilk serbest bırakılmasının iptal edildiği Ağustos ayından bu yana bir dizi yasal hamle sonrasında geldi.

Bankman-Fried’in yasal süreçteki yolculuğu Ağustos ayında, bir hakimin tanıkları etkilemeye çalıştığından şüphelenmesi üzerine gözaltına alınmasıyla başladı ve kefaletle serbest bırakılmasının iptal edilmesine yol açtı.

12 Eylül’de bu kararın iptali için yaptığı itiraz reddedildi ve 21 Eylül’de kararın iptali için yapılan bir sonraki girişim de hayal kırıklığıyla sonuçlandı.

Geçici tahliyeye ilişkin temel argümanlardan biri, 50’den fazla kişiden oluşan kapsamlı potansiyel tanık listesinin yanı sıra hükümet tarafından sağlanan binlerce sayfalık kanıt materyali ve 1.300’den fazla delil ile ilgilidir.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Bitcoin Borsası Upbit, Bu Altcoini Delist Edeceğini Açıkladı!

Savunma, savcılığın hangi tanıkları hangi sırayla çağıracağını tahmin etmenin zorluğuna dikkat çekerek, her günkü duruşmalara hazırlanmak için yeterli zamana sahip olmanın zorunlu olduğunu belirtti.

Yenilenen başvuruda, Bankman-Fried’in geçici olarak serbest bırakılması halinde uymayı taahhüt ettiği beş koşul belirtiliyor.

Bu koşullar arasında, hukuk ekibiyle birlikte belirlenen ofislerde veya saha dışı çalışma alanlarında ya da mahkemede olmadığı zamanlarda New York’taki geçici ikametgahında bir güvenlik görevlisinin gözetimi altında bulunma zorunluluğu yer alıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!