Fed Faiz Kararı Sonrası Piyasa Yükselişte! Bitcoin (BTC) ve Altcoin’lerde Son Durum Ne?
Fed Faiz Kararı Sonrası Piyasa Yükselişte! Bitcoin (BTC) ve Altcoin’lerde Son Durum Ne?

Saatler İçerisinde %100’e Yakın Değer Artışı: APE, GMT ve Bu Üç Altcoin’deki Yükseliş İvmesi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ApeCoin (APE), STEPN (GMT) ve bu üç altcoin, Bitcoin’in 30.000 doları aşması ile birlikte güçlü bir yükseliş ivmesi yakaladı.

09:50
13 Mayıs 2022

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), günün erken saatlerinde kaydetmeye başladığı yükseliş hareketleri ile birlikte yeniden 30.000 dolar fiyat seviyelerini aştı. Kripto para piyasasındaki çoğu altcoin, Bitcoin’in 30.000 dolar fiyat seviyelerini aşmasının ardından yükseliş yönlü bir ivme yakaladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, %13’lük artış ile 1,36 trilyon dolar seviyelerine ulaştı. Coinglass verilerine göre, son 24 saatlik zaman diliminde 548 milyon dolarlık short ve long pozisyon tasfiye oldu.

İçerik Rehberi

Bitcoin Yeniden 30.000 Dolar Seviyelerini AştıBu Beş Altcoin, Yükseliş Yönlü Bir İvme Yakaladı Bitcoin Yeniden 30.000 Dolar Seviyelerini Aştı Kripto para piyasası, bu hafta UST krizinin etkisiyle güçlü bir düşüş ivmesi yakaladı. Bitcoin (BTC), hafta içerisinde 24.500 dolar fiyat seviyelerine iğne atarken, kripto para birimlerinin toplam piyasa değerinde büyük düşüşler kaydedildi. Ancak Bitcoin (BTC), günün erken saatlerinde yeniden yükseliş yönlü fiyat hareketleri kaydetmeye başladı ve 30.400 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Ethereum (ETH) ise %15’e yakın bir değer artışı ile 2.100 dolar fiyat seviyelerine ulaştı. CoinMarketCap verilerine göre Gala (GALA), Maker (MKR), STEPN (GMT), ApeCoin (APE) ve Kadena (KDN), son 24 saatlik zaman diliminde kaydettikleri yükselişler ile birlikte günün en yüksek oranlı değer artışları kaydeden kripto para birimleri oldu. Bu Beş Altcoin, Yükseliş Yönlü Bir İvme Yakaladı Kripto para piyasasındaki çoğu altcoin, Bitcoin’in yeniden 30.000 doları aşması ile birlikte yeniden yükseliş yönlü bir ivme yakaladı. CoinMarketCap verilerine göre, Gala (GALA) %80’lik değer artışı ile 0,09 dolar, Maker (MKR) %73’lük değer artışı ile 1.686 dolar, STEPN (GMT) %70’lik değer artışı ile 1,61 dolar, ApeCoin (APE) %64’lük değer artışı ile 9,37 dolar, Kadena (KDA) %60’lık değer artışı ile 2,3 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Öte yandan kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri, %13’lük artış ile 1,36 trilyon dolara yükseldi. Coinglass verilerine göre ise son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde 548 milyon dolarlık short ve long pozisyonun tasfiye oldu. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!