sikayetkripto
Robert Kiyosaki Bitcoin Maksimalistliğini Sürdürüyor
Robert Kiyosaki Bitcoin Maksimalistliğini Sürdürüyor

Robert Kiyosaki Bitcoin Maksimalistliğini Sürdürüyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rich Dad Poor Dad yazarı Robert Kiyosaki, kullandığı ilginç tabirler ile Bitcoin, altın ve gümüş tavsiyesini yineledi.

Geçmiş dönemin en önemli gayrimenkul yatırımcılarından ve finans uzmanı olan Kiyosaki, Bitcoin maksimalistliğini sürdürüyor. Rich Dad Poor Dad kitabıyla ün kazanan ve popülerliği git gide artan yazar, 2008 yılındaki emlak krizinde ön plana çıkmıştı.

Robert Kiyosaki, Bitcoin Tavsiyesini Yineledi

Ünlü yazar Robert Kiyosaki, spesifik paylaşımlarıyla ve yaptığı finansal tavsiyeler ile sosyal medyada yoğun ilgi görüyor. Kiyosaki, zamanında kripto paralar için olumsuz tavrından vazgeçmiş ve maksimalistliğe bürünmüştü.

Yine sosyal medya üzerinden takipçilerine seslenen Kiyosaki, Bitcoin tavsiyesi vermekten çekinmedi. Bu sefer farklı bir dil kullanmayı tercih eden yazar, takipçilerine Bitcoin, altın ve gümüş almalarını önerdi. Ayrıca yazarın, Bitcoin maksimalistliğindeki temel neden Amerika’nın tutumları olarak gösteriliyor.

Dikkat çeken paylaşımda Kiyosaki, şunları söyledi;

“En sevdiğim söz; “Domuzlara şarkı söylemeyi öğretme. Bu vaktinizi boşa harcar ve domuzun canını sıkar.” Neden zamanını domuzlarla harcıyorsun? Onlar aptal ve akılları kapalı. Altın gümüş, Bitcoin satın alın ve domuzlar ağlarken şarkı söyleyin.”

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!