XRP-SEC Davasında Can Sıkan Gelişme: Davanın Zaman Çizelgesi Yenilendi!
XRP-SEC Davasında Can Sıkan Gelişme: Davanın Zaman Çizelgesi Yenilendi!

Ripple’ın Bugün Beklenen Hinman E-Postaları Davanın Seyrini Değiştirecek Mi?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple‘ın başına dert olan SEC davası tüm hızıyla devam ederken mahkemeye sunulan birçok belge artık davanın nihayete ereceğinin sinyallerini veriyor.

Davanın başlarında SEC, SEC’in Kurumsal Finansman Bölümü’nün eski direktörü William Hinman’ın 2018 Ethereum konuşmasıyla ilgili e-postaların yayınlanmasını önlemeye çalışmış. Bu olay sonrası Ripple karşı atağa geçmişti.

Zira o dönemin SEC direktörü Ethereum ile ilgili yaptığı açıklamada ETH’nin menkul kıymet olmadığını ifade etmişti. Ripple ise bu e-postaları kullanarak SEC’in geçmişte ETH’yi ve bazı kripto paraları menkul kıymet olarak değerlendirmediğini ispatlayarak davayı kendi lehine çevirmeye çalışıyor.

Ripple sanıkları, eski SEC yetkilisinin bugün teslim edilmesi gereken e-postaları üzerindeki yenilenmiş iddialarına verdikleri yanıtları sunmak için ek süre istemişlerdi.

SEC, e-postaların açıklanmasını önlemek için ısrarlı tavrını sürdürürken bir taraftan da belgelerin avukat-müvekkil ayrıcalığı ile korunduğunu iddia etti. SEC hala bu iddiasından vazgeçmiş değil.

Tüm Belgeler Davanın Gidişatı İçin Son Derece Önemli Ve İki Taraf Da Bunun Sonuna Kadar Farkında!

James K. Filan tarafından daha önce paylaşılan diğer önemli savunma ise SEC’in Ripple sanıklarının cevabına verdiği yanıtla ilgiliydi. Bunların da önümüzdeki yedi gün içinde ve en geç 18 Mayıs’ta gelmesi bekleniyor.

www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!