Ripple (XRP) CEO’sundan SEC Davası ile İlgili Yeni Açıklama
Ripple (XRP) CEO’sundan SEC Davası ile İlgili Yeni Açıklama

Ripple’dan (XRP) Kanada Hamlesi Geldi: CEO Garlinghouse Açıklama Yaptı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çarşamba günü yapılan bir duyuruya göre Blockchain şirketi Ripple (XRP), Kanada’daki ilk ofisini açtı.

XRP CEO’su Brad Garlinghouse, Ülkede Çok Sayıda Mühendisi İşe Alacağını Bildirdi

Toronto merkezli yeni ofis, şirketin “kilit mühendislik merkezi” olarak hizmet verecek. Garlinghouse, ülkenin en kalabalık kentinde çok sayıda yetenek olduğunu söylüyor.

Ripple, uzun vadede “yüzlerce” blockchain yazılım mühendisini işe almayı hedefleyerek Toronto’da bir işe alım çılgınlığı gerçekleştirecek.

Garlinghouse, şirketin Coinbase gibi işgücünü önemli ölçüde azaltan diğer büyük kripto para şirketlerinin aksine işe alımlara devam edeceğini söyledi. Ripple, şirketin devam eden krizi atlatmasını mümkün kılacak “önemli” bir nakit bakiyesi olduğunu bildirdi.

Garlinghouse yaptığı açıklamada, çok sayıda yetenekli mühendisin kripto para alanına girmek için geleneksel finanstan ayrıldığını ifade etti.

Toronto Belediye Başkanı John Tory, Ripple’ın şehir için “mükemmel bir uyum” sağlayacağını söyledi ve şirketin “yenilikçi teknolojisini” övdü.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ripple'dan (XRP) Yeni Brezilya ve Avrupa Hamlesi!

Ripple 2021 yılında Miami ve Dubai’de de ofisler açmıştı.

Ripple, Kanada’daki ilk ofisini açmadan önce, Üniversite Blockchain Araştırma Girişimi (UBRI) programının bir parçası olarak birkaç Kanada üniversitesiyle işbirliği yapmıştı.

Bununla birlikte kısa bir süre önce bir Japon finans devi, XRP destekçisi olduğu bilinen SBI Bank’tan hisse satın almış ve bu durumun uzun vadede XRP için olumlu etkileri olabileceği konuşulmuştu.

Uluslararası ödemeler konusunda iddialı olan Ripple, 2021 yılında ABD dışında çok sayıda ülkedeki ödeme sağlayıcıları ile anlaşmalar imzalamıştı. Son anlaşmalar İngiltere ve Brezilya’yı kapsıyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!