NFT
Ripple (XRP) İçin İkinci Çeyrek Raporu Yayınlandı! İşte Bilinmesi Gereken Kritik Veriler
Ripple (XRP) İçin İkinci Çeyrek Raporu Yayınlandı! İşte Bilinmesi Gereken Kritik Veriler

Ripple’dan (XRP) Avustralya ve Brezilya Hamlesi Geldi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

XRP tokeninin arkasındaki şirket olan Ripple Labs, bugün yaptığı açıklamada Liquidity Hub platformunu güçlü bağlantılara ve yenilikçi ortaklara sahip olduğu iki bölge olan Brezilya ve Avustralya’ya genişlettiğini duyurdu.

Şirketin açıklamasına göre Liquidity Hub, işletmelerin tek bir API aracılığıyla dijital varlıklar için birden fazla likidite kaynağına erişmesine olanak tanıyan, ayrıca gelişmiş ticaret özellikleri ve işlem sonrası ödeme imkanı sunan bir hizmet.

Ripple ayrıca müşteri deneyimini iyileştirmek için backend güncellemeleri yaptığını da açıkladı. Bunlar arasında ek trading arayüzü özellikleri ve kripto para yatırma işlemleri için geliştirilmiş SLA’lar yer alıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
SEC Başkanı Gary Gensler, Katıldığı Konferansta Yine Kripto Paralar Hakkında Konuştu!

Ripple, Liquidity Hub’ın Kaliforniya, Pennsylvania, Georgia, Michigan, Arizona ve Colorado dahil olmak üzere 35 ABD eyaletinde kullanıma sunulmuş olduğunu söyledi. Şirket ayrıca gelecekte Liquidity Hub’a daha fazla özellik ve bölge eklemenin yanı sıra RippleNet ve Line of Credit gibi diğer ürünleriyle entegre etmeyi planladığını belirtti.

Şirket ikinci çeyreğinde şirket, USDC ve USDT dahil olmak üzere stabilcoinler için destek eklediğini de söyledi ve ekledi:

“Bu, NFT pazarları, kripto ATM’leri ve aracılar dahil olmak üzere çeşitli müşteri segmentleri için müşteri deneyimini büyük ölçüde geliştiriyor.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!