sikayetkripto
Kripto Para Balinaları 284 Milyon Dolarlık XRP Transferi Gerçekleştirdi
Kripto Para Balinaları 284 Milyon Dolarlık XRP Transferi Gerçekleştirdi

Ripple (XRP) İçin Bir İlk: Hayata Geçti!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Seattle merkezli önde gelen bir Web3 girişimi olan Stably, Ripple (XRP) Ledger (XRPL) üzerinde çok zincirli 1 dolara sabitlenmiş stablecoini piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

USDS kısa ismiyle piyasaya sürülen stablecoin, XRPL’nin bireyler ve kuruluşlar için sürdürülebilir ve ölçeklenebilir bir platform sağlama misyonunu amaçlıyor.

Ripple (XRP) Ağı İlk Stablecoinine Kavuştu

Bugün yayınlanan bir basın açıklamasına göre, Stably USD, XRP Ledger’da tanıtılacak ABD doları ile desteklenen ilk stablecoindir. Bu girişim Stably ve Ripple’ın ortaklığının bir ürünü.

Stablecoin’in VeChain, Ethereum, Tezos ve Solana da dahil olmak üzere 11 ek blok zincirinde tanıtılmış olması dikkat çekiyor. Web 3.0 startup’ı yakında Stably USD’yi diğer blok zincirlerinde de tanıtmayı planlıyor.

Kullanıcılar, Stably’nin resmi web portalı aracılığıyla USDS mint edebilir ve kullanabilir veya XRPL’deki en büyük non-custodial cüzdan uygulaması olan Xumm cüzdanına entegre edilen Stably Ramp uygulamalarını kullanabilir.

#Stably USD, the first native and compliant #stablecoin on #XRPLedger, is officially launched under the ticker $USD 🚀

You can now buy/sell #XRPL Stably USD via our fiat gateway, #StablyRamp💳

Read more 👉 https://t.co/FCFIG2NGoD

Try it 👉 https://t.co/Q4KxDXpP18#Ripple #XRP pic.twitter.com/4s8MWSbo13

— Stably (@Stably_Official) November 17, 2022

Ek olarak, kurumsal müşteriler bir Stably Prime hesabı açabilir ve XRPL’ye dayalı USDS mint edebilir / kullanabilir.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ripple CEO'su FTX'e Dolandırıcı Dedi, XRP-SEC Davasının Bitişi Hakkında Konuştu!

Stably’nin CEO’su ve Kurucu Ortağı Kory Hoang’a göre, şirket USDS’yi XRP Ledger’da başlatmaya karar verdi. CEO bu blok zincirinin son teknoloji ürünü olduğunu belirtti ve şöyle devam etti:

“Güçlü kurumsal ilişkileri ve düşük işlem ücretleri, Stably’nin stablecoin ve itibari para ağ geçidi altyapısına mükemmel bir şekilde uyuyor ve basitleştirilmiş ödemeler ve havaleler gibi çok çeşitli kullanım alanlarına olanak sağlıyor. Stablecoin talebinin muazzam bir şekilde artmaya devam etmesini beklediğimiz için bu sadece bir başlangıç.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!