sikayetkripto
Ripple (XRP) Dava Sonucu Fiyata Nasıl Etki Edecek? Popüler Analist, Tarafını Belli Etti
Ripple (XRP) Dava Sonucu Fiyata Nasıl Etki Edecek? Popüler Analist, Tarafını Belli Etti

Ripple (XRP) Fiyatında Hareketlilik: Ani Yükselişin Sırrı Ne?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

XRP, çok sayıda üst düzey kuruluşun SEC ile yasal mücadelesinde Ripple’a destek beyan etmesi sonucunda yatırımcı ilgisindeki artışla birlikte 0.50 dolar seviyesine yaklaştı.

SEC Davasında Ripple’a Olan Desteğin Artmasının Yükselişin Kaynağı Olduğu Düşünülüyor

Ripple’ın yerel tokeni olan XRP, Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile olan mücadelesindeki olumlu gelişmelerden etkilenen pozitif görünümden faydalanmaya devam ediyor.

Ripple’ı destekleyen amicus brief’lerindeki artışla birlikte XRP fiyatı kısa bir süreliğine de olsa yeniden 0.50 doların üstüne çıktı.

XRP fiyatındaki ani yükselişi gösteren günlük grafik.

Yaygın ayı piyasasına rağmen XRP, 19 Ekim’den bu yana 0.49 doların altında konsolide olduğu için Kasım ayına olumlu bir zeminde başladı. Varlık 0,45 dolarlık destek seviyesinin üzerinde tutundu ve sadece nadiren de olsa bu seviyenin altına düştükten sonra tekrar yükselişe geçti.

SEC’e karşı Ripple’ı destekleyen çok sayıda amicus brief’in haberleri ivme kazandıkça, varlık ayılara karşı büyük bir geri dönüş sahneledi ve Cuma günü 0.50 doların üstüne yükseldi. Burada ayıların sert direnciyle karşılaşan XRP tokeni bu yazının yazıldığı anlarda 0.4927 dolardan işlem görüyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ripple Geliştiricisi, XRP Hakkında Can Sıkan İddiaya Cevap Verdi!

Kısa süre içerisinde gerçekleştirdiği yükseliş hamlesi ile birlikte XRP tokeni, en büyük 40 kripto para içerisinde en fazla yükseliş gösteren ikinci altcoin oldu. İlk sırayı ise son gelişmeler ile yine boğa lehine hareketler yapan Polygon (MATIC) aldı.

XRP’nin son fiyat hareketi, SEC davasındaki olumlu gelişmeler nedeniyle varlığa talep arttıkça yatırımcı ilgisinde büyük bir artış olduğunu gösteriyor.

Ripple’a gönderilen amicus curiae’lerden bazıları arasında Digital Commerce Chamber, Blockchain Association, I-Remit, TrapJets ve Amerika’nın en büyük borsası Coinbase gibi üst düzey kuruluşlar yer alıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!