sikayetkripto
Ripple (XRP) CEO’su Brad Garlinghouse, SEC Davasının Bitişi İçin Tarihi Verdi!
Ripple (XRP) CEO’su Brad Garlinghouse, SEC Davasının Bitişi İçin Tarihi Verdi!

Ripple (XRP) CEO’su Açıkladı: SEC’e Karşı Kripto Sektörü Bizi Destekliyor!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple (XRP) CEO’su Brad Garlinghouse, kısa süre önce attığı bir tweette şirketin mahkeme sürecinde kripto para sektöründen çok güçlü destek aldığını vurguladı.

Ripple (XRP) CEO’su Sektörden Gelen Benzeri Görülmemiş Bir Destek Gördüklerini Söyledi

Garlinghouse, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na karşı Ripple’ın davasını desteklemek için kripto sektörü oyuncuları tarafından 12 kadar müdahil olma dilekçesi sunulduğunu söyledi.

For those of you keeping count, 12 (!) amici briefs submitted.  It’s unprecedented (I’m told) to have this happen at this stage. They each explain – in their own unique way – the irreparable harm the SEC will do to every facet of the US crypto economy if it gets its way. https://t.co/Na9fWq3GvO

— Brad Garlinghouse (@bgarlinghouse) November 3, 2022

Ripple’ın patronu, tüm bu desteklerin, SEC’in mahkemede galip gelmeyi başarması halinde muhtemelen yapabileceği telafisi mümkün olmayan zarara ışık tutmayı amaçladığını söylüyor.

Ripple Perşembe günü, tüm tarafların cevap özetlerini sunabilmeleri için 30 Kasım’a kadar olan sürenin uzatılması talebinde bulundu. Davaya müdahil olma başvuruları ise 11 Kasım’a kadar kabul edilecek.

Buna karşılık, Ripple’ın genel danışmanı Stuart Alderoty, daha fazla zamana ihtiyacı olduğunu iddia edip, dava sürecini oyalamaya çalıştığı için SEC’i bir kez daha eleştirdi.

Online bir kripto para birimi hizmeti olan Cryptillian Payment Systems, Bölge Yargıcı Analisa Torres’e müdahil olmak için dilekçe verdi. ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase ve Blockchain Association da en son dilekçe verenler listesine katıldı.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ripple (XRP) Balina Adres Sayısı Rekor Seviyeye Ulaştı! Boğa Habercisi Mi?

Coinbase, daha önce XRP’yi listeden çıkarma gibi zor bir karar almak zorunda kalmıştı.

Kısa bir süre önce mahkeme Ripple’ı desteklemek üzere daha fazla müdahil kabul etmeye onay vermişti.

SEC’in Ripple’a karşı açtığı dava ikinci yılına yaklaşıyor. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse kısa süre önce davanın 2023’ün ilk yarısında sona ereceğini öngörmüştü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!