NFT
Ripple Eski CEO’sunun Avukatı, SEC Davasından Çekildi!
Ripple Eski CEO’sunun Avukatı, SEC Davasından Çekildi!

Ripple (XRP) Başkanı Dava Hakkında Açıklamalar Yaptı: Ekibine Seslendi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple (XRP) Labs Başkanı Brad Garlinghouse, SEC’in Ripple‘ın özet yargı talebine itirazına düzeltilmiş bir yanıt sunması üzerine Twitter’da açıklamalar yaptı.

Garlinghouse, SEC’in Ripple’a (XRP) Karşı Açtığı Davanın Başladığı İlk Gün Söylediği Şeyi Vurguladı

I said it on day 1, we will aggressively fight to get clear rules for the entire industry in the U.S.

Congrats to all of Team Ripple for getting us to this point. Ripple stood strong and withstood the SEC’s onslaught. I look forward to being on the right side of justice. https://t.co/oKhKjIdTSW

— Brad Garlinghouse (@bgarlinghouse) December 2, 2022

Garlinghouse tweetinden şunları söyledi:

Ripple, SEC’in Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüm kripto alanı için net düzenleyici kurallar getirmesini sağlamak amacıyla ABD menkul kıymetler düzenleyicisiyle agresif bir mücadele yürütecektir.

Ayrıca Ripple’ın hukuk ekibini, bu sonbaharın başlarında özet yargı talebini sunma noktasına geldikleri için tebrik etti.

İlk gün de söyledim, ABD’deki tüm sektör için net kurallar elde etmek için agresif bir şekilde mücadele edeceğiz.

Bizi bu noktaya getirdikleri için tüm Ripple Ekibini tebrik ediyorum. Ripple güçlü durdu ve SEC’in saldırısına dayandı. Adaletin doğru tarafında olmayı dört gözle bekliyorum.

Garlinghouse bunu Ripple’ın genel danışmanı Stuart Alderoty’nin bir tweetine yanıt olarak paylaştı. Garlinghouse da avukat James Filan’ın Dropbox aracılığıyla Ripple tarafından sunulan belgeye erişim sağlayan bir tweetini paylaştı.

Davanın her iki tarafı, Ripple ve SEC, duruşmaya çıkmaktan kaçınmak amacıyla Eylül ayında özet yargı için dilekçeler sunmuştu.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
ABD'li Avukat Ripple Davası Hakkında Konuştu: Dava Bu Tarihte Bitebilir,

Ekim ayının sonunda Ripple Labs, SEC’in özet yargı talebine karşı bir itirazda bulundu ve Ripple, düzenleyicinin XRP token sahiplerinin Ripple’ın tanıtım çabalarından kar beklediğini kanıtlayamayacağını belirtti.

SEC’in Ripple’a karşı açtığı dava, Aralık 2020’nin sonlarında SEC’in o dönemki başkanı Jay Clayton tarafından, Ripple’a bağlı token XRP’nin aslında kayıtsız bir menkul kıymet olduğu iddiasıyla başlatılmıştı.

Clayton ertesi gün SEC’deki görevinden ayrıldı ve kulağa garip gelse de şu anda kripto alanında çalışıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!