NFT
XRP İçin Merakla Beklenen Güncelleme Sonunda Geliyor: Ripple Yöneticisi Neden Güncellemeye Karşı?
XRP İçin Merakla Beklenen Güncelleme Sonunda Geliyor: Ripple Yöneticisi Neden Güncellemeye Karşı?

Ripple, SEC Davasını Kazanacak Mı? Analist İhtimali Açıkladı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para şirketi Ripple (XRP) ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında devam eden dava, yaklaşık iki yıl süren şiddetli bir hukuk savaşının ardından sona yaklaşıyor.

Eski ABD savcısı James K. Filan’a göre, davaya başkanlık eden Yargıç Analisa Torres, davayı 31 Mart 2023 tarihinde veya öncesinde karara bağlayacak.

Avukat Hogan’ın Ripple-SEC Tahminleri

Davanın sonuna yaklaşılırken, Hogan & Hogan hukuk firmasının ortaklarından avukat Jeremy Hogan olası sonucu tahmin etti. Bugün bir YouTube videosunda avukat Hogan, Ripple’ın Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na karşı davayı kazanma şansının %50.12 olduğunu tahmin ettiğini söyledi.

Yargıç Torres’in SEC lehine karar verme olasılığının %29.88 olduğunu da sözlerine ekledi. Bununla birlikte, SEC’in kazanan ilan edilmesi halinde, Ripple’ın yine bu senaryoda hafif bir galibiyet kaydedebileceğini ileri sürdü.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Blockchain Şirket Yöneticisinden Ripple (XRP) Hayranlarını Üzecek Tahmin!

Avukat Hogan ayrıca, davanın hem SEC hem de Ripple için beraberlikle sonuçlanma ihtimalinin %19.11 olduğunu ve bu durumda duruşmanın 2023 yazına sarkacağını tahmin ediyor. Ayrıca, Yargıç Torres’in davada “beklenmedik bir karar” verme ihtimalinin %5 ila %7 arasında olduğunu tahmin etti.

Hogan konuyla ilgili düşüncelerini şöyle ifade etti:

“Hukuki özetlerin resmi dava tahmini, Ripple’ın kazanma şansı %50.12 ve SEC’in olası bir XRP mağlubiyetiyle kazanma şansı %29.88’dir, ancak yine de bu durumda da Ripple galip sayılabilir. Beraberlik ihtimali %19.11 ve beklenmedik bir karar çıkma ihtimali %5 ila %7 arasındadır. Başka bir deyişle, kısa süre içinde bir şey olma ihtimali %110.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!