sikayetkripto
Ripple (XRP) Aniden Atağa Kalktı: Fiyattaki Yükselişin Kaynağı Ne?
Ripple (XRP) Aniden Atağa Kalktı: Fiyattaki Yükselişin Kaynağı Ne?

Ripple Geliştiricisi, XRP Hakkında Can Sıkan İddiaya Cevap Verdi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Daha önce Ripple’da baş geliştirici danışmanı olarak görev yapan Matt Hamilton, XRP‘nin yakında yalnızca kurumsal ödemeler için kullanılabileceği yönündeki iddiaları çürüttü.

Bir zamanlar Ripple Labs‘da Baş Geliştirici Danışmanı olarak görev yapan Matt Hamilton, Ripple’ın yerel tokeni olan XRP’nin yakında yalnızca kurumsal ödemeler için kullanılabileceği ve bireysel işlemler için bir seçeneği ortadan kaldıracağı yönünde giderek artan iddiaların doğru olmadığını söyledi.

Eski Ripple Geliştiricisi, XRP’nin Yakında Kurumsal Ödemelerle Sınırlı Kalacağı İddialarını Çürüttü

Hamilton’un yorumları, yakın zamanda piyasaya sürülen XRPayNet adlı XRPL tokeninin resmi Twitter hesabı tarafından yapılan iddialara bir yanıt olarak geldi.

Söz konusu hesap, Ripple’ın XRP tokenlerini piyasadan geri çekme yönündeki tutumunu vurgulayarak, firmanın gelecekte XRP’nin kullanımını kurumsal ödemelerle sınırlandırmayı planladığını iddia etti.

XRPayNet, Ripple sonunda XRP’yi yalnızca kurumsal ödemeler için kullanılabilir hale getirmeye karar verdiğinde boşluğu doldurmayı planladıklarını söyledi. ” Onların piyasadan çıkacakları yere biz yerleşiyoruz,” dediler.

Buna karşılık Hamilton, XRP’nin yakında kurumsal ödemelerle sınırlandırılacağı iddialarında bulunan herkesin halkı yanıltma niyetinde olduğunu belirtti.

The XRP Ledger is permissionless. You can build whatever you want on it. You can use XRP for whatever you want. Anyone saying “XRP will only be used for institutions” is misleading people.

— Matt Hamilton | #LabWeek22 🇵🇹 (@HammerToe) November 3, 2022

Hamilton Perşembe günü attığı bir tweette XRP izne tabi değildir. Üzerine ne isterseniz inşa edebilirsiniz. XRP’yi istediğiniz her şey için kullanabilirsiniz. “XRP sadece kurumlar için kullanılacak” diyen herkes insanları yanlış yönlendiriyor,’ dedi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ripple (XRP) Balina Adres Sayısı Rekor Seviyeye Ulaştı! Boğa Habercisi Mi?

Büyüyen kurumsal ortaklık modelinin bir parçası olarak Ripple, geçtiğimiz ay ODL çözümünü İsveç ve Fransa pazarlarına tanıtmak için İsveçli para transfer hizmeti Xbaht AB ve Paris merkezli ödeme çözümü Lemonway ile ortaklık kurmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!