365miner.com
XRP Avukatı Açıkladı: “SEC’in Saldıracağı Bir Sonraki Hedef Bu!”
XRP Avukatı Açıkladı: “SEC’in Saldıracağı Bir Sonraki Hedef Bu!”

Ripple Fiyatını Kim Yükseltti? XRP Fiyatı Düşüşe Mi Geçiyor?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzun süredir SEC’in açtığı davanın baskısı altında kalan Ripple (XRP) davanın pozitif sonuçlanacağına ilişkin beklentilerle yeniden yükselmeye başladı.

SEC ve Ripple arasında bir anlaşma olacak mı? sorusunun yanı sıra son dönemde davada Ripple lehine çıkan kararlar yatırımcıların risk iştahını yükseltti.

Ripple’ın davayı kazanma ihtimalini satın alan yatırımcılar fiyatı bugün erken saatlerde 0,5590’a kadar yükseltti. Fiyat bu seviyeden sert bir satış yiyerek %10’luk bir geri çekilme yaşadı.

Ripple tarafında volatilite yükselmişken veri analiz şirketi Santiment’ten de bir yorum geldi.

Fiyatı Kim Yükseltti?

Son yükselişin 1 milyon ve 10 milyon arasında XRP tutan köpekbalığı ve balinalarla ilgili olduğunu belirten santiment, en büyük Ripple cüzdanlarının henüz oyuna dahil olmadığını belirtti.

Kaynak: Santiment

Santiment’in paylaşımına göre 1 milyon ile 10 milyon arasında Ripple tutan cüzdanlar Mayıs ayından itibaren akümüle olmaya ve Ripple biriktirmeye devam ederken, en büyük 330 Ripple balinasının elindeki Ripple miktarı azaldı.

Bu azalmaya rağmen en büyük 330 Ripple cüzdanın hala arzın %70’ini elinde tuttuğunu hatırlatmakta fayda var.

Ripple’a Dikkat!

Teknik olarak baktığımızda Haziran ayından itibaren devam eden kanalın kırılımıyla yükselişin sertleştiğini ve kanal boyu kadar yükselerek hedefe geldiğini görüyoruz.

Ripple şu anda önemli bir direnç noktasında bir haber desteği olmadan 0,50$ seviyesinin tek seferde kırılması ve üzerindeki kalıcılık kolay olmayacaktır. Bu nedenle yeni giriş yapmak isteyenlerin dikkatli olmasında fayda var. Günlükte oluşan ters çekiçte oldukça kötü görünüyor.

Yükselişin devamı için 0,5390 üzerinde 4 saatlik kapanışlar aranmalı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!