sikayetkripto
Ripple-SEC Davasında Sürpriz Gelişme: Ripple’a Beklenmedik Destek Geldi!
Ripple-SEC Davasında Sürpriz Gelişme: Ripple’a Beklenmedik Destek Geldi!

Ripple Avukatı, XRP-SEC Davasının Çözümlenmesi İçin Net Tarih Verdi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ABD’li bir avukat ve Hogan & Hogan’ın ortağı olan Jeremy Hogan, Ripple davası için James K. Filan’ın Yargıç Torres’in bilirkişi talepleri ve aynı şekilde özet karar hakkında ne zaman karar verebileceğine ilişkin tahminine katılarak, 31 Mart 2023 tarihine işaret etti.

Ripple Davası ile İlgilenen İki Avukat, Dava İçin 31 Mart 2023’e İşaret Etti

James K. Filan, Ripple davasındaki olayların güncellenmiş takvimini paylaşırken, gelişmelerdeki hafif kaymaya rağmen, Bölge Yargıcı Torres’in 31 Mart 2023 tarihinde ya da öncesinde hem bilirkişi taleplerini hem de özet yargı taleplerini aynı anda karara bağlayacağı yönündeki tahminine sadık kalmaya devam ettiğini belirtti.

And there you have it. March 31, 2023. https://t.co/R28WJCKooN

— Jeremy Hogan (@attorneyjeremy1) November 4, 2022

Şu andan itibaren ele alındığında, bu, kripto para davasının önümüzdeki dört-beş ay içinde çözüleceği anlamına geliyor ki bu oldukça iyimser bir tahmin.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, DC Fintech Week konferansında katılımcılara Ripple’a karşı açılan SEC davasının 2023 yılının ilk yarısında çözümleneceğini bildirmişti.

Garlinghouse’a göre, davanın önümüzdeki üç ila dört ay içinde çözülme ihtimali var. Ancak daha uzun sürebileceği ihtimalini de göz ardı etmiyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Ripple (XRP) Davasında Yeni Gelişme: Mahkeme SEC'in Talebini Kabul Etti!

Garlinghouse, Ripple’ın SEC ile uzlaşmayı düşünebileceğini de sözlerine ekledi, ancak XRP’nin öncelikle menkul kıymet olmayan bir ürün olarak tanınması gerektiğini vurguladı.

Eylül ayında SEC ve XRP, Bölge Yargıcı Analisa Torres’ten ekteki belgelerde sunulan argümanlara dayanarak bir karar vermesini isteyerek özet yargı için dilekçeler sunmuştu. İlerleyen süreçte, hem Ripple hem de SEC, birbirlerinin özet yargı talebine karşı itiraz dilekçelerini sundular.

Davanın daha önceki zaman çizelgesine göre, özet karar önergelerine yanıtların 15 Kasım’a kadar gelmesi bekleniyordu, ancak tüm brifinglerin tamamlanması ve Yargıç Torres’in nihai kararının bekleneceği 30 Kasım’a ertelendi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!