NFTPump
XRP İçin Merakla Beklenen Güncelleme Sonunda Geliyor: Ripple Yöneticisi Neden Güncellemeye Karşı?
XRP İçin Merakla Beklenen Güncelleme Sonunda Geliyor: Ripple Yöneticisi Neden Güncellemeye Karşı?

Ripple Ağındaki Aktif Adres Sayısı 4.3 Milyonu Aştı! XRP’de Son Durum Ne?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasalarında bir ayı sezonu yaşanıyor. Kripto fiyatlarında düşüş yaşanırken, genel kanı yatırımcıların piyasayı terk ettiği yönünde. Ancak bazı veriler, durumun tam tersi bir durumu işaret ediyor.

Cüzdanında Ripple (XRP) bulunduran kripto para cüzdan sayısı, yeni verilere göre 4.3 milyonu aştı. Messari’nin verilerine göre 4.3 milyon adresin tam olarak 301 adeti, elinde 10 milyon $’dan fazla değerde XRP tutuyor. Elindeki XRP’lerin değerinin 1 milyon $’dan fazla olduğu cüzdan sayısı ise 823.

Messari, ayrıca XRP ağında aktif işlem yapan adres sayısının da yükselişte olduğunu açıkladı. Firmaya söre son 24 saat içinde 66.900 adet XRP adresi faaliyet gösterdi. Bu veri, ağ aktivitesinin önceki aya göre %29 daha fazla olduğunu gösteriyor.

XRP’de Son Durum Ne? Yükseliş Gelir Mi?

XRP ağındaki ağ aktivitesinin artışı, fiyata herhangi bir etki etmedi. 2021 yazına doğru yaşanan rallinin ardından Ripple, yatırımcısını pek mutlu etti diyemeyiz.

Genel kripto piyasasında yaşanan düşüşlerden XRP de nasibini aldı. XRP, son haftalarda 0.39-0.29 $ aralığında işlem görüyor. XRP’de yeni bir rallinin yaşanabilmesi için öncelikle kripto piyasalarındaki ayı sezonunun bitmesi şart.

Kripto piyasasının kaderi ise dünyadaki makroekonomik koşullara bağlı. Ekonomistler, dünya genelindeki sıkı para politikalarının 2024’ün ortasına kadar devam etmesini bekliyor.

Ancak sadece günlük grafiğe bakacak olursak:

Bir ralli başlangıcından bahsedebilmemiz için XRP’nin 0.55-0.58 $ aralığındaki direnç alanının üzerinde kalıcı olması gerekiyor. Bu hedefe ulaşılabilmesi için ise öncelikle 0.37-0.39 $ direnç alanının geçilmesi şart. Ancak günlük 0.30 $ seviyesinin altında kapanışlar gerçekleşir ise satışlar daha da derinleşebilir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!