sikayetkripto
Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, Satoshi Nakamoto Olduğunu Mu İddia Etti?
Cardano Kurucusu Charles Hoskinson, Satoshi Nakamoto Olduğunu Mu İddia Etti?

Proje Çalışmayı Durdurdu, Altcoin Kurucusu “Ben de Kaybettim” Dedi!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

24 Kasım’da, Cardano (ADA) altcoini üzerine kurulu önde gelen bir merkeziyetsiz finans (DeFi) ve stablecoin ekosistemi olan Ardana, “finansman ve proje zaman çizelgesi belirsizliğini” gerekçe göstererek projeyi aniden durdurdu:

“Cardano üzerinde geliştirme yapmak; araçlara, altyapıya ve güvenliğe harcanan büyük miktarda fon nedeniyle zor olmuştur. Bu durum, geliştirmenin tamamlanmasına ilişkin belirsizliğin yanı sıra, en iyi hareket tarzının dUSD’nin geliştirilmesinin durdurulması olmasına yol açmıştır.”

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, başarısız Ardana projesiyle ilgili bir kullanıcı sorusuna yanıt vererek kendisinin de bu olumsuz durumdan etkilendiğini açıkladı.

Looks like I might have just lost 500k on it. I was an investor through the cfund. Waiting for a readout from them

— Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) November 24, 2022

Ardana, başarısızlığının nedenleri olarak finansman kısıtlamalarını ve dağıtım zaman çizelgesindeki belirsiz koşulları gösterdi.

Durumdan memnun olmayan Cardano kurucusu, “Görünüşe göre 500 bin dolar kaybetmiş olabilirim” dedi. Hoskinson, Cardano’nun erken aşama yatırım fonu olan cfund aracılığıyla projeye yatırımcı olduğunu söyledi. Ayrıca Ardana ekibinden bir açıklama beklediğini de söyledi.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Cardano (ADA) Geliştiricileri Merakla Beklenen Gelişme İçin Tarihi Verdi!

Cardano Altcoin Ağı Üzerindeki Ardana Projesinin Çöküşü 3AC Nedeniyle Olmuş Olabilir

Afrika Operasyonları Direktörü John O’Connor, haberi duyduğunda şaşkınlık ve hayal kırıklığını ifade ettiği için Cardano yaratıcısı ile aynı durumda gibi görünüyor. Projeye ve aynı şekilde cfund’a yatırım yaptığını söyledi:

“Hala ne olduğunu anlamaya çalışıyorum; son duyduğumda DeX’in bu ay çıkması gerekiyordu.”

O’Connor’a göre Ardana projesinin çökmesine neden olan olayın kaynakları Three Arrows Capital (3AC) çöküşü ile bağlantılı olabilir.

O’Connor, 3AC’nin Ardana projesinde bir yatırımcı olduğunu Twitter üzerindeki bir kullanıya doğruladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!