Popüler trader, Ether için önemli bir yükseliş bekliyor
Popüler trader, Ether için önemli bir yükseliş bekliyor

Popüler trader, Ether için önemli bir yükseliş bekliyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para analisti ve trader’ı Ali Martinez, Ether’in bir ralliye hazırlandığını söyledi.

Martinez, X üzerinden yaptığı açıklamada, yatırımcıların giderek daha fazla Ether satın almaya başlaması sebebiyle varlığın değerinin yüzde 60’ın üzerinde yükselebileceğini söyledi.

“Ethereum şu anda yükselen bir üçgenden çıkış bölgesini tekrar test ediyor. Bu da bir sonraki yükseliş hazırlığının sinyalini veriyor. Varlık, gözünü 3.500 dolarlık gibi yüksek bir hedefe dikmeden önce 1900 dolar ila 2.150 dolar arasındaki bir fiyat aralığı, satın almak için ideal olabilir.”

Trader, en büyük altcoin’in üçgen fiyat modelinden çıkıp 3.373 dolar seviyesini geçebileceğini söylemek için Fibonacci geri çekilme seviyelerini kullandı.

Ether, yazı kaleme alındığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 2.235 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bitcoin için iki temel hedef

Analist, Bitcoin’in düşüş yönlü bir azalan üçgen fiyatı oluşturduğunu söyleyerek yatırımcıları uyardı. Bitcoin’in hangi yönde hamle yapabileceğini belirlemek için iki temel fiyat hedefini yakından takip ettiğini dile getirdi.

“Bitcoin, saatlik grafikte alçalan bir üçgen oluşturuyor. Odak noktasındaki seviyeler ise 40.700 dolar ile 41.900 dolar. Bu aralığın üstünde veya altındaki kesin bir kapanış, belirlenen yönde yüzde 8-9 oranındaki bir BTC fiyat hareketini tetikleyebilir.”

Lider kripto para Bitcoin, yazı kaleme alındığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 43.538 dolar üzerinden işlem görüyor.

Haber Kaynak: www.coinkolik.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!