365miner.com
Kripto Para Borsası BitMEX Kurucularına Mahkeme Tarafından Verilen Ceza Belli Oldu!
Kripto Para Borsası BitMEX Kurucularına Mahkeme Tarafından Verilen Ceza Belli Oldu!

Popüler Bitcoin Borsası Çöktü! Fonlar Güvende Mi?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gözler FED’den gelecek haberlere çevrilmişken Bitcoin türev piyasalarında önemli bir yeri olan BitMex borsasında bazı bağlantı sorunları yaşanıyor.

Borsa tarafından yapılan açıklamada erişim sorunlarına neden olan hata üzerinde çalışmaların devam ettiği belirtildi. İşte sonra Bitmex tarafından yapılan açıklamalar:

“Saat 12:53

Şu anda bilgi işlem platformumuzda, Fiyat güncellemelerindeki gecikmeler de dahil olmak üzere sistemlerimizdeki sorunları araştırıyoruz.

Bazı müşteriler ayrıca optimal olmayan ticaret deneyimi yaşayabilir. Mühendislik ekibimiz, temel nedeni belirlemeye çalışırken, kullanıcılarımıza tüm fonların güvende olduğunu hatırlatıyoruz. İnceleme ilerledikçe güncellemeleri paylaşacağız ve bir düzeltme uygulayacağız.

Saat 13:37

Bilgi işlem platformumuzda, API, web ve mobilde aralıklı erişimin problemlerinin yanı sıra Fiyat güncellemelerindeki gecikmeler dahil olmak üzere bir sorunu araştırıyoruz.

Mühendislik ekibimiz, temel nedeni belirlemeye çalışırken, kullanıcılarımıza tüm fonların güvende olduğunu hatırlatıyoruz. İnceleme ilerledikçe güncellemeleri paylaşacağız ve bir düzeltme uygulayacağız.”

2014 yılından itibaren faaliyet gösteren BitMex, türev borsalar arasında 12. sırada yer alıyor.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!