MEXC
sikayetkripto
Popüler Altcoin’e 2 Büyük Müjde Geldi: Analistten Kritik Ralli Açıklaması!
Popüler Altcoin’e 2 Büyük Müjde Geldi: Analistten Kritik Ralli Açıklaması!

Popüler Altcoin’e 2 Büyük Müjde Geldi: Analistten Kritik Ralli Açıklaması!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası kısır bir döngü içerisinde hareket ederken, önde gelen altcoin projesindeki gelişmeler heyecan yarattı.

16:20
2 Ağustos 2022

Okuma Süresi: 3 Dakika Kripto para piyasası kısır bir döngü içerisinde hareket ederken, önde gelen altcoin projesindeki gelişmeler heyecan yarattı.

İçerik Rehberi

Cardano’ya İlgi Büyüyor: Bu Seviyeler Gelebilir!Cardano CEO’su: Fiyatın Yükselmeşi İçin Bu Şart! Cardano’ya İlgi Büyüyor: Bu Seviyeler Gelebilir! İsviçre bankası Sygnum, staking hizmetlerine Cardano‘yu (ADA) eklediğini ve kullanıcıların stake ettikleri ADA’dan faiz kazanacaklarını duyurdu. Ayrıca, kripto güvenlik firması Ledger, cüzdanlarında Cardano desteğini bildirdi. Önde gelen bankalardan Sygnum, Cardano’nun eklenmesiyle banka düzeyinde stake teklifini genişlettiğini açıkladı. Bankanın müşterileri artık Sygnum’un kurumsal düzeyde bankacılık platformu aracılığıyla ADA’yı güvenli bir şekilde stake edebilir. Bankanın müşterileri ayrıca, Ethereum (ETH), Internet Computer (ICP) ve Tezos (XTZ) gibi kripto paralarda da staking aracılığıyla ödüller kazanabilirler. Sygnum, üçüncü nesil blockchain platformu zincirine kanıta dayalı güncellemeler uyguladığı ve  araştırma odaklı bir proje olduğu için Cardano’yu seçtiğini ifade etti. Kripto güvenlik geliştiricisi Ledger Live, platformuna 100 Cardano varlığının eklendiğini duyurdu. Ledger Live’ın 4 milyondan fazla kullanıcısı var ve Cardano varlıkları için desteğin genişletilmesi, ADA fiyatı için olumlu bir gelişme. Piyasanın önce gelen analistlerinden RektCapital, düşen kama modeline dikkat çekerek Cardano fiyatında bir kırılma tespit etti. Cardano’nun %40’lık bir fiyat rallisi meydana gelmeden önce 2017 ortasındaki direnci olan 0,515 doları geri alması gerekiyor. Analist, Cardano için nihai hedefi 0,720 dolar olarak belirledi. ADA, an itibariyle 0.49 dolardan işlem görüyor. Cardano CEO’su: Fiyatın Yükselmeşi İçin Bu Şart! Cardano  CEO’su Charles Hoskinson, Cardano‘nun kullanım durumunun artmaya devam etmesi ve güncellemelerin hayata geçirilmesi durumunda ADA fiyatının değer kazanacağını söyledi. Kripto para piyasası son zamanlarda büyük değer kaybı yaşarken, ADA da bekleneni veremedi. ADA yatırımcıları, hayal kırıklıklarını çeşitli sosyal medya platformlarında dile getirmeye devam ediyor. Kasım 2021’de 3,1 dolara yükselen ADA, bugüne kadar %85’ten fazla düşüş yaşadı ve birçok yatırımcıyı önemli kayıplara sürükledi. Birçok yatırımcı, ADA fiyatının yakın gelecekte tekrar yükseleceği konusunda hala iyimser olsa da, ekosistemin çabaları sorgulanmaya başlandı. Charles Hoskinson, ADA’da hızlı kazançlar elde etmek isteyen yatırımcılara çarpıcı bir mesaj gönderdi. Hoskinson, Londra merkezli medya kuruluşu City AM ile yaptığı bir röportajda, Cardano’nun değerini artırmasının en iyi yolunun gerçek dünya sorunlarını çözmek ve blok zincirinin kullanımını artırmak olduğunu belirtti. Yöneticiye göre, ADA‘nın değerini daha yüksek seviyelere çıkarabileceğine inandığı ana etken daha fazla kullanıcı, kullanım durumu ve ekosistemin daha işlev hale gelmesi Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!