sikayetkripto
Polygon (MATIC) İçin Yeni Gelişme: Destek Sunulmaya Başlandı!
Polygon (MATIC) İçin Yeni Gelişme: Destek Sunulmaya Başlandı!

Polygon (MATIC) İçin Yeni Gelişme: Destek Sunulmaya Başlandı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En popüler NFT pazar yeri platformlarından biri olan Magic Eden, Polygon (MATIC) ağı için destek sunmaya başladı.

Magic Eden, Polygon (MATIC) ile NFT Alanından Fazlasında İşbirliği Yapmak İstiyor

Firma, yalnızca NFT ticareti için bir mekan olarak hareket etmek yerine, Polygon’da gelişmekte olan blok zinciri oyun alanını genişletmek ve bundan yararlanmak istiyor.

Magic Eden, işlem hacmine göre Solana’daki en büyük NFT pazarıdır. Bu yılın başlarında, proje çok zincirli hale geldi ve ilk olarak Ağustos ayında Ethereum blok zincirinde pazar yerini açtı.

Polygon, Magic Eden’in Solana ve Ethereum’dan sonra entegre ettiği üçüncü blok zinciri oldu. Ethereum’a paralel çalışan bir proof-of-stake yan zinciri olan Polygon, Ethereum tabanlı uygulamalar için daha ucuz işlemlere olanak sağlıyor.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Polygon (MATIC) Balina Aktivitesi 8 Ayın Zirvesinde! Yükseliş Devam Edecek Mi?

Magic Eden ekibi, Polygon’dan yararlanarak NFT’leri entegre etmek isteyen oyun geliştiricilerini destekleyebileceğini belirtti.

Magic Eden’in kurucu ortağı Zhuoxun Yin, “Polygon’un düşük maliyetli EVM uyumlu bir zincir olarak oyun geliştiricileri arasındaki popülerliği göz önüne alındığında, Polygon’u entegre etmek Magic Eden’i web3 oyun platformu olarak güçlendirmeye devam edecektir” dedi.

Magic Eden, yeni bir launchpad aracılığıyla Polygon ekosistemindeki oyun yayıncılarıyla çalışmak istediğini açıkladı. Nitekim aralarında Bora, IntellaX, nWay, Block Games, Boomland, Planet Mojo ve Taunt Battleworld’ün de bulunduğu çok sayıda oyun yayıncısı NFT tabanlı oyun projelerini Magic Eden’in launchpad’i aracılığıyla Polygon’da yayınlamayı kabul etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!