MEXC
Kripto Para Piyasasında Son Durum! Yükselişler ve Düşüşler
Kripto Para Piyasasında Son Durum! Yükselişler ve Düşüşler

Piyasada Son Durum: Bitcoin, Konsolide mi Oluyor?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin 58.500 dolar fiyat seviyeleri ile 61.000 dolar fiyat seviyeleri arasında konsolide olurken, Ethereum ise düşük oranlarda da olsa değer artışları kaydetmeye başladı.

08:59
18 Kasım 2021

Lider kripto para birimi Bitcoin, kaydettiği değer kayıplarının ardından henüz yüksek oranlarda yukarı yönlü fiyat hareketleri kaydedemedi ve 58.500 dolar fiyat seviyeleri ile 61.000 dolar fiyat seviyeleri arasında konsolide olmaya başladı.

İçerik Rehberi

Bitcoin AkümülasyonuEthereum’da Son DurumDiğer Kripto Para Birimleri Ne Durumda Bitcoin Akümülasyonu 15 Kasım’da, 66.000 dolar fiyat seviyelerinden kaydetmeye başladığı aşağı yönlü fiyat hareketleri ile Bitcoin, ilk önce 63.000 dolardaki sonrasında ise 60.000 dolardaki destek seviyesinin altında kaldı. Bitcoin, hafta içerisinde 58.000 dolar güçlü destek seviyesinin birden fazla kez test edilmesine karşın bu destek seviyesini korumayı başarsa da henüz yukarı yönlü fiyat hareketlerine başlayarak 63.000 dolar fiyat seviyelerinin üzerine çıkamadı. Lider kripto para birimi Bitcoin, 58.500 dolar ile 61.000 dolar fiyat seviyeleri arasında konsolide olmaya başladı. Ethereum’da Son Durum Ethereum, piyasadaki genel düşüş eğilimi ile birlikte aşağı yönlü fiyat hareketleri kaydetmeye başlayarak 4.800 dolar fiyat seviyelerinden 4.100 dolar fiyat seviyelerine kadar geriledi. Ancak Ethereum, hafta içerisinde yaşadığı değer kayıplarına karşın 4.000 dolar bandındaki güçlü destek seviyesinin üzerinde kalarak kritik seviyeleri korumayı başardı. Ek olarak Ethereum, son 24 saat içerisinde de yukarı yönlü fiyat hareketleri gerçekleştirmeye başladı ve 4.200 dolar fiyat seviyelerini geride bıraktı. Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io’ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz. Diğer Kripto Para Birimleri Ne Durumda Son 24 saat içerisinde Binance Coin (BNB) yaklaşık %1’lik bir düşüş, Solana (SOL) %1,3’lük bir düşüş, Cardano (ADA) %1’lik bir yükseliş, Ripple (XRP) %3,4’lük bir yükseliş ve Polkadot (DOT) %3’lük bir yükseliş kaydetti. Piyasa, 15 Kasım Perşembe gününe düşük volatiliteli fiyat hareketleri ile başladı. Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

coin-turk.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!