Piyasa Güne Düşük Bir Volatilite ile Başladı: İşte Günün Öne Çıkan Kripto Para Birimleri!
Piyasa Güne Düşük Bir Volatilite ile Başladı: İşte Günün Öne Çıkan Kripto Para Birimleri!

Piyasa Güne Düşük Bir Volatilite ile Başladı: İşte Günün Öne Çıkan Kripto Para Birimleri!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Kripto para piyasası güne düşük bir volatilite ile başladı. Lider kripto para birimi BTC, kaydettiği son fiyat hareketleri ile birlikte 25.800 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Öte yandan piyasadaki düşük volatiliteye rağmen gün içerisinde yüksek oranlarda değer artışları kaydeden kripto para birimleri de oldu. Piyasa etkisi: Nötr
17:00
9 Eylül 2023

Kripto para piyasası, hafta sonunun ilk gününe düşük bir volatilite ile başladı. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), kaydettiği son fiyat hareketleri ile birlikte 25.800 dolar seviyelerine ulaştı. Piyasadaki düşük volatiliteye rağmen yükselişlerine devam eden Stellar (XLM), ise %5’e yakın bir değer artışı kaydederek 0,13 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı.

İçerik Rehberi

1Kripto Para Piyasasında Son DurumGünün Öne Çıkan Kripto Para Birimleri Kripto Para Piyasasında Son Durum Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), kaydettiği son fiyat hareketleri ile birlikte 25.800 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para piyasasındaki volatilite de düşüş eğilimi gösterdi. Ethereum (ETH), kaydettiği son fiyat hareketleri ile birlikte 1630 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para ekosisteminin toplam piyasa değeri, CoinMarketCap (CMC) verilerine göre 1,04 trilyon dolar seviyelerine ulaştı. Ayrıca kripto para piyasası, oldukça düşük bir volatilite ile başladı. Coinglass verilerine göre kripto para piyasasında, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde 15 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu. Günün Öne Çıkan Kripto Para Birimleri Kripto para piyasasındaki düşük volatiliteye rağmen gün içerisinde yükseliş ivmesi yakalayan ve yüksek oranlarda değer artışları kaydeden kripto para birimleri de oldu. Stellar (XLM), son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde %5’e yakın bir değer artışı kaydederek CMC verilerine göre piyasa değeri en yüksek 100 kripto para birimi arasında, yüzdelik olarak günün en çok yükselen kripto para birimi oldu. Ayrıca KuCoin Token (KCS), Huobi Token (HT), Klaytn (KLAY), Kava (KAVA) ve Mina (MINA) da gün içerisinde yüksek oranlarda değer artışları kaydeden kripto para birimleri arasında yer aldı. Öte yandan Lido DAO (LDO), Injective (INJ), Immutable (IMX), Synthetix (SNX) ve Optimism (OP) ise kaydettikleri son düşüşlerin ardından CMC verilerine göre piyasa değeri en yüksek 100 kripto para birimi arasında, yüzdelik olarak günün en çok değer kaybeden kripto para birimleri oldu. Ayrıca kripto para piyasasında işlem hacimleri de önemli düşüşler kaydetti. CoinMarketCap’in güncel verilerine göre kripto para piyasasının 24 saatlik toplam işlem hacminde %40’ın üzerinde bir düşüş gerçekleşti. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!