MEXC
sikayetkripto
Peter Schiff’ten Bitcoin (BTC) İçin 2023 Tahmini! “2022’nin Kötü Olduğunu Düşünüyorsanız…”
Peter Schiff’ten Bitcoin (BTC) İçin 2023 Tahmini! “2022’nin Kötü Olduğunu Düşünüyorsanız…”

Peter Schiff’ten Bitcoin (BTC) İçin 2023 Tahmini! “2022’nin Kötü Olduğunu Düşünüyorsanız…”

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para yatırımcıları son dönemde zorlu bir dönemden geçti ve görünüşe bakılırsa bu inişli çıkışlı dönem henüz sona ermiş değil. Finans yorumcusu Peter Schiff attığı bir tweet’te, 2022 Bitcoin için kötü bir yıl olduğu düşünülüyorsa, 2023’ün daha da kötü olabileceği uyarısında bulundu.

Bu yıl Bitcoin’in değerinde yaşanan büyük çöküşe rağmen, birçok yatırımcı dünyanın en büyük kripto para biriminin yakında toparlanıp yeni zirvelere ulaşacağı konusunda iyimserliğini koruyor.

Peter Schiff Bitcoin Fiyatı İçin 5.000 Dolar Seviyesini İddia Etti

Ancak Schiff, 2023’te Bitcoin’in değerinin daha da düşmesinin, hatta 5.000 doların altına inmesinin, en sadık “HODLer “ların (yatırımlarını uzun vadede tutan kripto yatırımcılarını tanımlamak için kullanılan bir terim) bile inancını sarsmaya yetip yetmeyeceğini merak ediyor:

“Eğer kripto yatırımcıları 2022’nin kötü bir yıl olduğunu düşünüyorsa, 2023’ü görene kadar beklesinler. Bu yıl yaşanan %65’lik çöküşe rağmen sadık yatırımcılar Bitcoin’in yakında yeni zirvelere ulaşacağı konusunda iyimserliğini koruyor. Acaba 2023’te BTC’nin 5 bin doların altına düşmesi HODLer’ların güvenini sarsmaya yetecek mi?”

If #crypto investors think 2022 was a bad year wait until they get a load of 2023. Despite this year's 65% collapse, the faithful remain optimistic that #Bitcoin will soon moon to new highs. I wonder if a 2023 Bitcoin plunge below $5K will be enough to shake #HODLer confidence.

— Peter Schiff (@PeterSchiff) December 30, 2022

Schiff’in uzun zamandır Bitcoin ve diğer kripto paraları eleştirdiğini ve geçmişte gerçekleşmeyen birkaç tahminde bulunduğunu belirtmek gerekir. Ancak Schiff’in uyarısı, kripto para piyasasının doğasında var olan dalgalanma ve riski hatırlatmaktadır.

.IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl , .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo , .IRPP_kangoo:hover , .IRPP_kangoo:visited , .IRPP_kangoo:active .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo:active , .IRPP_kangoo:hover .IRPP_kangoo .postImageUrl , .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .postImageUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo .centered-text-area .IRPP_kangoo .centered-text .IRPP_kangoo .IRPP_kangoo-content .IRPP_kangoo .ctaText .IRPP_kangoo .postTitle .IRPP_kangoo .ctaButton .IRPP_kangoo:hover .imgUrl .IRPP_kangoo .imgUrl .IRPP_kangoo:after

İlgili Haber
Peter Schiff’ten Bitcoin (BTC) Açıklaması: “Son Kez Uyarıyorum…”

Yatırımcılar her zaman temkinli olmalı ve özellikle kripto para birimleri gibi volatil bir piyasada herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Kripto para birimlerinin geleneksel finansal varlıklar gibi düzenlenmediğini ve kayıp durumunda aynı düzeyde koruma sunmadığını unutmamak da önemlidir.

Genel olarak, Bitcoin ve diğer kripto paraların geleceği belirsizliğini korurken, yatırımcıların piyasaya temkinli yaklaşması ve potansiyel iniş çıkışlara hazırlıklı olması büyük önem taşıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!