MEXC
Paris Hilton, NFT Platformu Origyn’in Yatırım Turuna Katıldı
Paris Hilton, NFT Platformu Origyn’in Yatırım Turuna Katıldı

Paris Hilton, NFT Platformu Origyn’in Yatırım Turuna Katıldı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyaca ünlü yıldız Paris Hilton, İsviçre’nin kâr amacı gütmeyen NFT projesi Origyn Foundation’da 20 milyon dolarlık bir finansman turuna katıldı.

Hedge fon yöneticisi ve yatırımcı Bill Ackman da tura katılanlar arasındaydı. Origyn’in değerini 300 milyon dolara çıkaran kripto yatırım şirketi Polychain Capital da turda yer aldı.

Bill Ackman

Origyn, Dfinity’nin İnternet Bilgisayar Projesi üzerinde çalışır ve akıllı telefon kullanıcılarının hem fiziksel hem de dijital varlıkları doğrulamasını ve tokenize etmesini sağlamak için yapay zeka kullanır.

paris hilton nft

Yatırım turunda toplanan para, gelecek yıl Origyn’in OGY tokeninin piyasaya sürülmesinden önce araştırma ve geliştirmeyi finanse edecek. OGY, NFT sertifikalarını garanti ederek ve sahiplerinin platformun yönetimine katılmalarını sağlayarak, platformun yerel hizmet tokeni olarak hizmet edecek.

Hilton, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“NFT’ler yenilik yapmanın, başkalarını güçlendirmenin ve sanatçıların hayranlarıyla nasıl etkileşime girdiğinin sınırlarını zorlamanın bir yolu. ORIGYN Vakfı’nın, parçası olmaktan gurur duyuyorum. Origyn, sanatçıların, yaratıcıların ve koleksiyonerlerin ellerine güç vererek bu sorumluluğu üstleniyor.”

Paris Hilton’un NFT Aşkı

Hilton’un NFT sektörüne girmesi ilk olarak geçen yıl, ünlü NFT müzayede evi Cryptograph aracılığıyla bir portreyi açık artırmaya çıkardığında başladı. Parça 40 ETH’ye satıldı.

Satıştan elde edilen gelir, savunmasız insanları beslenme ve barındırma ihtiyaçlarını gideren üç hayır kurumuna gitti.

Bu yılın nisan ayında Hilton, Nifty Gateway’de “Planet Paris” adlı bir NFT koleksiyonu başlatmak için tasarımcı Blake Kathryn ile iş birliği yaptı. NFT, bir milyon doların üzerinde komisyon aldı.

Hilton geçen ay, Sotheby’s Metaverse’de küratörlüğünü yaptığı bir sanat koleksiyonunu paylaştı. Koleksiyon, NFT sanatçıları Maalavidaa, Serwah Attafuah ve Chelsea Evenstar’ın çalışmalarını içeriyor.

www.coinkolik.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Crypto Türkiye ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!