NFTPump
Helium (HNT) Ağına Bir Talip Daha Çıktı: “Solana’yı Boşverin, Bizim Altcoin Ağımıza Gelin!”
Helium (HNT) Ağına Bir Talip Daha Çıktı: “Solana’yı Boşverin, Bizim Altcoin Ağımıza Gelin!”

Pantera CEO’su, Değerlenebileceğini Düşündüğü Altcoinleri Paylaştı!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Blockchain alanında yatırımlar yapan Pantera Capital’ın patronu Dan Morehead, bazı kripto para projelerinin diğerlerinden daha kârlı olabileceğini düşünüyor.

Morehead, CNBC’ye verdiği yeni röportajında kripto paraların geleceği hakkında konuştu. CEO, Bitcoin ve Ethereum fiyatlarında düşüş-yükseliş hareketleri olsa da, günün sonunda kripto paraların milyarlarca insana ulaşacağına inanıyor.

“Bence önemli olan şey BTC veya ETH fiyatı değil. Önemli olan, kripto paraların önümüzdeki yarım asır içinde hayatımızın pek çok yönünü değiştirecek olması. Zaman zaman düşüşler yaşansa da, kripto paralar uzun vadede kalıcı olacak.”

Morehead, önümüzdeki 5 yıl içinde kripto paraları kullanan insan sayısının 1 milyarı aşmasını bekliyor. CEO’ya göre, kullanıcı sayısı arttıkça talep artacak, BTC’nin arzı da sabit olduğu için fiyat yükselecek.

Morehead: Bu Altcoinler Büyüyebilir!

Yaklaşık 4.5 milyar $ büyüklüğündeki fonu yöneten Dan Morehead, bazı altcoin projelerinin daha avantajlı olduğunu düşünüyor. Fon yöneticisi, diğerlerine göre daha ön planda olduğunu düşündüğü projeleri takipçileriyle paylaştı.

Morehead; NEAR Protocol (NEAR), Uniswap (UNI) ve 1inch (1INCH) projelerinin ileride daha da değerlenebileceğini düşünüyor.

“Pek çok altcoin projesi iyi işler çıkarıyor. Ancak NEAR, UNI ve 1inch projelerinin ileride daha da değerleneceğini düşünüyorum.”

Fon yöneticisi, son olarak kripto paralar ile hisse senedi piyasaları arasındaki korelasyonun ileride yok olacağını düşündüğünü ifade etti.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!