NFT
Optimism Vakfından 116 Milyon OP Token Satışı: OP Token’daki Değer Kaybı Yüzde 6’yı Aştı
Optimism Vakfından 116 Milyon OP Token Satışı: OP Token’daki Değer Kaybı Yüzde 6’yı Aştı

Optimism Vakfından 116 Milyon OP Token Satışı: OP Token’daki Değer Kaybı Yüzde 6’yı Aştı

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özet

Optimism Vakfı, 116 milyon OP token satışı gerçekleştirdi. Optimism Vakfı’nın gerçekleştirdiği 116 milyon OP token satışı, güncel fiyatlar ile ortalama 150 milyon dolar değerinde. Gün içerisinde yeniden düşüşe geçen OP Token ise yüzde 6’nın üzerinde bir değer kaybı kaydetti. Piyasa etkisi: Nötr
14:30
21 Eylül 2023

Ethereum tabanlı Layer-2 ağı Optimism‘in arkasındaki vakıf olan Optimism Foundation, 116 milyon adet OP token satışı gerçekleştirdi. Son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde ortalama %6’lık bir değer kaybı kaydeden OP Token, 1,3 dolar seviyelerine geriledi. Optimism Vafkı’nın gerçekleştirdiği 116 milyon adet OP token satışı, güncel fiyatlar ile ortalama 150 milyon dolar değerinde.

İçerik Rehberi

ToggleOptimism Vakfı, 116 Milyon OP Token Satışı GerçekleştirdiOP Token Düşüşe Geçti Optimism Vakfı, 116 Milyon OP Token Satışı Gerçekleştirdi Ethereum tabanlı Layer-2 Blockchain‘i Optimism‘in arkasındaki vakıf olan Optimism Foundation, web sitesinde 20 Eylül tarihinde yaptığı bir güncellemeye göre yedi farklı alıcıya yaklaşık 116 milyon adet OP Token satışı gerçekleştirdi. Optimism Vakfı’nın gerçekleştirdiği satış, güncel fiyatlar ile ortalama 150 milyon dolar değerinde. Optimism Vakfı, Twitter hesabından gün içerisinde yaptığı bir paylaşımda, “Bugünden itibaren, toplamda yaklaşık 116 milyon OP token tutarında birkaç işlem gerçekleşecek” ifadelerini kullandı ve 116 milyon adet OP Token satışının “planlanmış işlemler” olduğunu belirtti. 116 milyon adet OP Token satışı gerçekleştiren Optimism Vakfı, DeFiLlama verilerine halihazırda ortalama 1,2 milyar dolar değerinde bir varlığı kontrol ediyor. OP Token Düşüşe Geçti Optimism Vakfı‘nın gerçekleştirdiği 116 milyon adet OP Token satışı sonrası OP token da düşüşe geçti. OP Token, son 24 saatlik zaman dilimi içerisinde ortalama %6’lık bir değer kaybı kaydetti. OP Token, kaydettiği bu son değer kayıpları ile birlikte 1,3 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Ayrıca OP Token’ın toplam piyasa değeri, 1,05 milyar dolar seviyelerine geriledi. OP Token, piyasa değeri yüksek kripto para birimleri arasında, yüzdelik olarak günün en çok değer kaybeden kripto para birimleri arasında yer aldı. Ayrıca son haftalarda Optimism’de kritik veriler ve metrikler de düşüş eğilimi gösterdi. Optimism’in TVL’i, DeFiLlama verilerine göre son 1 aylık zaman dilimi içerisinde %10’un üzerinde bir düşüş kaydetti. Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir. Haberlerimizi Telegram, Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Haber Kaynak: coin-turk.com

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!