MEXC
sikayetkripto
Bitcoin (BTC) Fiyatı Neden Aniden Düştü? İşte Muhtemel Sebepler!
Bitcoin (BTC) Fiyatı Neden Aniden Düştü? İşte Muhtemel Sebepler!

Online Blockchain CEO’su: Bu Olursa Bitcoin 8 Bin Dolara Düşebilir!

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin, 2022’nin başından bugüne %60 değer kaybederek yatırımcılara kabus gibi bir sene yaşattı. Halihazırda devam eden ayı piyasasının üstüne FTX borsasının iflası sektöre olan güveni zedeledi. Kripto sektörünün önemli isimleri ise bu ortamda Bitcoin’in önümüzdeki haftalarda nereye gidebileceğini tartışıyor.

Piyasa araştırma şirketi Stansberry Research’ten Daniela Cambone ve Online Blockchain CEO’su Clem Chambers, bir Youtube yayınında kripto piyasası için en kötünün geride kalıp kalmadığını tartıştı.

Clem Chambers kötü günlerin geride kaldığını ancak önümüzde daha kötü günlerin olduğunu belirtti.

“Düşüş için bakacak olursak her şeyin bittiğine inanmıyorum. İnsanlar, merkezi borsaların kötü olduğunu hala anlamadı. Kripto sektörünün gerçek borsaları, merkeziyetsiz (DEX) borsalardır. Yatırımcıların paralarını emanet ettiği dev merkezi borsaları banka olarak tanımlıyorum.”

Chambers, başka bir terslik olmadığı takdirde Bitcoin’in bu seviyeden geri dönebileceğini açıkladı. Ancak CEO’ya göre yeni bir sıkıntının ortaya çıkması kaçınılmaz. Eğer başka kripto platformlarında da sorun yaşanırsa Bitcoin 8.000 dolara kadar düşebilir.

Kripto Uzmanı Eylül Ayında 17 Bin Doları İşaret Etmişti

Online Blockchain CEO’su Clem Chambers, Eylül ayında verdiği bir demeçte Bitcoin’in 17 bin dolara gerileyeceğini beklediğini duyurdu. Chambers, BTC’nin 17 bin dolara düştüğü takdirde yeni hedefin 10.000$ olacağını tahmin etti.

CEO’nun 17.000$ tahmini isabetli olsa da 10.000$ hedefi henüz gerçekleşmedi.

Haber Kaynak: www.bitcoinsistemi.com

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

CryptoTurkey ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!